Results from 2003 Blackpool Junior Dance Festival - Junior Samba Competition 22 kwietnia 2003
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

2003 Blackpool Junior Dance Festival
Anglia - Blackpool 21 kwietnia 2003

Junior Samba Competition 22 kwietnia 2003

Finał

1  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rosja
2  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Rosja
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
4  Vitaliy Didenko & Darya Lugareva Rosja
5  Valentin Lusin & Olga Nesterova Niemcy
6  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Niemcy
7  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bułgaria
8  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Włochy
  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rosja
  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rosja

Ćwierćfinał

  Danny Bayne & Sophie Celikoz Anglia
  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rosja
  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rosja
  Aleksey Gayduk & Ekaterina Nikolaeva Rosja
  Kyrylo Komnatnyy & Anastasiya Yargulova Ukraina
  Ryan Lamb & Amanda Couper Anglia
  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rosja
  Pavel Povaliaev & Ina Smirnova Rosja
  Pavel Revushkin & Ekaterina Rodina Rosja
  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Słowenia
  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina

Runda 4 (górne 51)

  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rosja
  Dmitri Braounchteine & Elizabeta Shaboltaeva Rosja
  James Cutler & Lauren Oakley Anglia
  Daniele Di Salvo & Veronica Esposito Włochy
  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
  Torben Hoffmann & Kimmie Sorensen Dania
  Milos Jadic & Jovana Stojanovic Serbia
  Anton Kananen & Mona Redsven Finlandia
  Gayk Karamyan & Daria Kovaltchuk Rosja
  Rodion Khromov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rosja
  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
  Evgeny Kulik & Anastasia Popova Ukraina
  Georgi Makoev & Kermen Kitinova Rosja
  Igor Misurenko & Veronika Zubova Rosja
  Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Włochy
  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rosja
  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Islandia
  Callum Powell & Kristen Pulsakowska Anglia
  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rosja
  Anze Sasso & Spela Vegelj Słowenia
  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rosja
  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rosja
  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Włochy
  Stephen Vincent & Bryony Fielding Anglia
  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukraina
  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rosja

Runda 3 (górne 75)

  Damian Blackburn & Hannah Davis Anglia
  David Brown & Lucy Verrechia Anglia
  Daniel Courinha & Joana Ramos Portugalia
  Bradley Gregory & Khrystyne Barton USA
  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia
  Christopher Jones & Faith Kelly Anglia
  Craig Jones & Helen Lo Anglia
  Mathias Kehlet & Mia Caroe Nielsen Dania
  Nikola Korac & Marina Fodor Serbia
  Igor Kuzmenko & Yevgeniya Sakir Ukraina
  Ilia Lagoutenkov & Yulia Makarenko Rosja
  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
  Serguei Makarov & Svetlana Slivinskaya Rosja
  Ludovic Moureau & Katherine Giannini Anglia
  Andrey Nikitinskiy & Vera Solovieva Rosja
  Darren Piercy & Kerry Alebon Anglia
  Cristian Pisotta & Valeria Biocca Włochy
  Daniel Silva & Yasmin Priestnall Anglia
  Luka Strus & Katra Gabrijelcic Słowenia
  Vladislav Suzdaltsev & Anna Povazhnya Rosja
  Daniel Thomassen & Malene Ostergaard Dania
  Volodymyr Vynogradskyy & Anna Kovalova Ukraina
  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
  Steven Woodward & Francesca Constable Anglia

Runda 2 (górne 121)

  Stefano Barbieri & Elena Bonfiglioli Włochy
  Adam Erik Bauer & Thora Bjorg Sigurdardottir Islandia
  Alexander Danchenko & Didar Iliasova Kazachstan
  Nikolaj Eibye & Milla Lykke Dania
  David Ellis & Kate Gregory Anglia
  Andrew Escolme & Amy Ward Anglia
  Kyle Fisher & Kerri Ann Hallbrook Anglia
  Leon Garner & Rebecca Jackson Anglia
  Caeghan Goliath & Melissa Swartz RPA
  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finlandia
  Taavi Henttonen & Henna Syväoja Finlandia
  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Islandia
  Frederik Kuhl & Henriette Hansen Dania
  Andres Liiv & Baile Orb Estonia
  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Izrael
  Alexander Mateev & Erla Bjorg Kristjansdottir Islandia
  Alex Mishuris & Lia Taronashvili Izrael
  James Moorcroft & Vicky Bissell Anglia
  Yevgen Motsnyy & Olga Makaruk Ukraina
  Oleksandr Ostanin & Aliona Khomyakova Ukraina
  Morten Paaske & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dania
  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rosja
  Nikolay Potashev & Anna Boyko Rosja
  Adam Preece & Leah Rolfe Anglia
  Henri Ranta & Ellimari Ristolainen Finlandia
  Simon Riding & Maja Sook Dania
  Dennik Dan Ringgaard & Camilla Dalsgaard Dania
  Veiko Rist & Kristi Joeleht Estonia
  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rosja
  Lewis Ryland & Laura Clements Anglia
  Bradley Sanders & Emma Slater Anglia
  Woo Hong Sang & A Reum Han Korea (Płd)
  Emilian Seiersen & Benedicte Bendtsen Dania
  Devon Snell & Meagan Lottering RPA
  Jukka Tahti & Riikka Gron Finlandia
  Henri Tanner & Bettiina Lehtonen Finlandia
  Ben Taylor & Rebecca Macdonald Anglia
  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalia
  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finlandia
  Daniel Trousdale & Kirsty Tate Anglia
  Bogdan Tyaglyy & Marina Yarnova Rosja
  Vladimir Utkin & Alla Karunnaya Rosja
  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finlandia
  Aleksandar Velikovic & Jovana Kurtic Serbia
  Miha Vodicar & Anna De Domizio Słowenia
  Luke Williams & Louisa Brewis Anglia

Runda 1 (górne 125)

  Joao Baiao & Sara Meireles Portugalia
  Anton Dyachkov & Galyna Pyekha Ukraina
  Manuel Ioreida & Sabrina Rotundo Włochy
  Tyron Sweeney & Carlien Scholtz RPA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}