Results from 23. German Open Championships - IDSF Grand Slam Standard 21 sierpnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

IDSF Grand Slam Standard 21 sierpnia 2009

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
4  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
6  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
8  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
9  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
11  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
12  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy

Ćwierćfinał

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
13  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
15  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
16  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
17  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonia
18  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
18  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
20  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
20  Petr Kashinski & Ilyana Sakal Rosja
22  Csaba László & Anna Mikes Węgry
23  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
24  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja

Round 5 (górne 50)

25  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
25  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
27  Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Włochy
28  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rosja
29  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
30  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
30  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
32  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
33  Igor Potovin & Irina Shimina Rosja
33  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy
33  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
36  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
36  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
38  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
39  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
40  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
41  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
41  Denis Molkov & Natalya Osyko Rosja
43  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
43  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
43  Michael Wenger & Melanie Ahl Niemcy
46  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
46  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja
46  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rosja
49  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
50  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja

Runda 4 (górne 97)

51  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
52  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
53  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rosja
53  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polska
55  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rosja
55  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
57  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rosja
57  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
57  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
60  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraina
60  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
60  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
60  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
60  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
60  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
66  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
66  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
66  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
66  Kyle Taylor & Liis End Anglia
70  Alessio Disca & Luisa Cardillo Włochy
71  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
71  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
71  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
71  Christoph Santner & Maria Santner Austria
71  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rosja
76  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Dania
77  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
77  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
77  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rosja
77  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
77  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
82  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
82  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
84  Benjamin Calkar & Signe Busk Dania
84  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
84  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
87  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
87  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Włochy
87  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy
90  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
90  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
92  Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
92  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja
94  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Włochy
95  Michal Drha & Klara Zamecnikova Czechy
95  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
97  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Włochy

Runda 3 (górne 145)

98  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Łotwa
98  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rosja
98  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
98  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Słowacja
98  Domenico Marcheggiani & Gioia Marinelli Włochy
103  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polska
103  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
103  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
103  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
103  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Słowenia
108  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Włochy
108  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
110  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
110  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rosja
112  Jack Beale & Karolina Szmit Anglia
112  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rosja
114  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Włochy
114  Luca Belometti & Denise Colombo Włochy
114  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
114  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry
118  Stefano Di Brino & Federica Rizza Włochy
118  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
118  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
118  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litwa
122  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
122  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Włochy
122  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
125  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
125  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finlandia
125  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
128  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
128  Michael Giuliano & Martina Rugani Włochy
130  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polska
131  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
131  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
131  David Vejchar & Veronika Hanusova Czechy
134  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polska
134  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Węgry
136  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rosja
136  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonia
136  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
139  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rosja
140  Vaclav Melc & Marika Kasalova Czechy
140  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
142  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
143  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Włochy
143  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
145  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa

Runda 2 (górne 204)

146  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rosja
146  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
146  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
146  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
146  Simone Santoro & Stella Baiamonte Włochy
151  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
151  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
151  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rosja
154  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
155  Alexis Bergeon & Karin Lillemaa Francja
155  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
155  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rosja
155  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandia
155  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Litwa
160  Fabio D'annunzio & Serena Serra Włochy
160  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
160  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rosja
163  Matteo Basili & Debora Mobili Włochy
163  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
163  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
163  Sebastian Matheja & Sabine Vorbrodt Niemcy
163  Balazs Papp & Viktoria Pali Węgry
163  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rosja
169  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Niemcy
170  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Włochy
171  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgia
172  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
172  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
172  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Szwecja
175  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polska
175  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Włochy
175  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
178  Geng Tao & Li Mu Zi Chiny
178  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Niemcy
180  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rosja
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
180  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polska
183  Dan Koschier & Julia Bayer Niemcy
184  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Włochy
185  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Niemcy
185  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Włochy
185  Andrey Patrushev & Kseniya Mutseva Rosja
188  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
189  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
189  Wim Pessemier & Astrid Pessemier Belgia
189  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Holandia
192  Marco Cilli & Angela Sfregola Włochy
193  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
194  Torben Fedder & Simone Mitlehner Niemcy
194  Jordi Pares & Vanessa Planell Hiszpania
194  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bułgaria
197  Fabian Müller & Natalie Schlinke Niemcy
197  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
199  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Szwecja
200  Christian Platz & Anja Pritzsche Niemcy
201  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
202  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
202  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
202  W Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dania

Runda 1 (górne 329)

205  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Hiszpania
205  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francja
205  Xu Junjie & Wu Xiaomei Chiny
205  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polska
205  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rosja
205  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Niemcy
211  Viktor Palles & Kristina Turinicova Słowacja
211  Daniele Tilli & Federica Zanotti Włochy
214  Beat Künzi & Barbara Krebs Szwajcaria
214  Marek Necas & Lucie Novotna Czechy
216  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Niemcy
217  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rosja
217  Ludovic Chauveau & Laura Lozingue Francja
217  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandia
220  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalia
221  Salvo Gianino & Erika Rocca Włochy
222  Stephan Keller & Katharina Keller Niemcy
222  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
224  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rosja
224  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Łotwa
226  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
226  Philipp Hartmann & Madeline Weingärtner Niemcy
228  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rosja
228  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rosja
228  Giovanni La Mendola & Tiffany Grade Belgia
228  Markus Lilli & Manuela Wichmann Niemcy
228  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rosja
228  Roman Scheuer & Katrin Büttner Niemcy
228  Christian Spiekermann & Carolin Queck Niemcy
235  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
236  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
236  Sergej Orechkov & Janine Lippert Niemcy
236  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
239  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Niemcy
239  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
241  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Niemcy
242  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunia
242  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
242  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
245  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
246  Theo Braams & Marleen Van Eijck Holandia
246  Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
246  Roberts Zageris & Nadina Rode Łotwa
249  Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
249  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstan
249  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunia
249  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
249  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Niemcy
254  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
254  Sven Glass & Bodil Kaiser Niemcy
254  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
254  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Niemcy
254  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
254  Olli Syrjälä & Nina Back Finlandia
254  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandia
254  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Niemcy
262  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
262  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
262  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
265  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
265  Paris Bekker & Anouk Hofstede Holandia
265  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
265  Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rosja
265  Sven Kreicha & Kirsten Blaum Niemcy
265  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandia
265  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Holandia
272  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Niemcy
272  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
272  Erik Neumayr & Stefanie Spang Niemcy
272  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandia
272  Thomas Siefert & Annika Jung Niemcy
277  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
277  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Wietnam
277  Rene Kern & Anne Neumann Niemcy
277  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Niemcy
277  Kristof Reekmans & Joke Vogels Belgia
277  Nils Vormelker & Larissa Latzer Niemcy
277  Markus Weik & Sandra Weik Niemcy
284  Rico Czaja & Martina Steffen Niemcy
284  Manuel Müller & Diana Materi Niemcy
284  Dominik Schaefer & Gina Palzer Niemcy
284  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandia
284  Dominik Weber & Kristina Scibor Niemcy
289  Lukas Benda & Hana Novotna Czechy
289  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Niemcy
289  Gregor Burck & Maria Troniak Niemcy
289  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
289  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
289  David Kramer & Miranda Kraaijenhagen Holandia
289  Manuel Schöke & Melanie Schöke Niemcy
289  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
297  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
297  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Niemcy
297  Sven Gross & Martina Lotsch Niemcy
297  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy
297  Jakob Komor & Anna Komor Niemcy
297  Pascal Lechner & Sandra Wahlenmeier Niemcy
297  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
297  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
297  Thomas Schmid & Corina Poth Niemcy
297  Mario Schrodel & Carmen Schrodel Niemcy
297  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
297  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Niemcy
297  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
310  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Niemcy
310  Kai Fleischer & Desiree Kaufmann Niemcy
310  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Niemcy
310  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Islandia
310  Fabian Gyger & Idis Hartmann Niemcy
310  Dirk Holl & Katharina Sager Niemcy
310  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Niemcy
310  Marco Klapötke & Anne Steinmann Niemcy
310  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
310  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
310  Thomas Müller & Sonja Borchert Niemcy
310  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
310  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Niemcy
310  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalia
310  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
310  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Szwajcaria
310  Felix Urban & Sylvana Drewes Niemcy
310  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Niemcy
310  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
310  Andreas Willander & Nanna Willander Dania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}