Results from 23. German Open Championships - IDSF Grand Slam Standard 21 sierpnia 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

IDSF Grand Slam Standard 21 sierpnia 2009

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
4  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
6  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
8  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
9  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
11  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
12  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy

Ćwierćfinał

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
13  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
15  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
16  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
17  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonia
18  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
18  Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
20  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
20  Petr Kashinski & Ilyana Sakal Rosja
22  Csaba László & Anna Mikes Węgry
23  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
24  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja

Round 5 (górne 50)

25  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
25  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
27  Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Włochy
28  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rosja
29  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
30  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
30  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
32  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
33  Igor Potovin & Irina Shimina Rosja
33  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy
33  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
36  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
36  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
38  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
39  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
40  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
41  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
41  Denis Molkov & Natalya Osyko Rosja
43  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
43  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
43  Michael Wenger & Melanie Ahl Niemcy
46  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
46  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja
46  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rosja
49  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
50  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja

Runda 4 (górne 97)

51  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
52  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
53  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rosja
53  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polska
55  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rosja
55  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
57  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rosja
57  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
57  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
60  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraina
60  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
60  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
60  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
60  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
60  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
66  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
66  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
66  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
66  Kyle Taylor & Liis End Anglia
70  Alessio Disca & Luisa Cardillo Włochy
71  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
71  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
71  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
71  Christoph Santner & Maria Santner Austria
71  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rosja
76  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Dania
77  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
77  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
77  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rosja
77  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
77  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
82  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
82  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
84  Benjamin Calkar & Signe Busk Dania
84  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
84  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
87  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
87  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Włochy
87  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy
90  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
90  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
92  Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
92  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja
94  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Włochy
95  Michal Drha & Klara Zamecnikova Czechy
95  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
97  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Włochy

Runda 3 (górne 145)

98  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Łotwa
98  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rosja
98  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
98  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Słowacja
98  Domenico Marcheggiani & Gioia Marinelli Włochy
103  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polska
103  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
103  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
103  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
103  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Słowenia
108  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Włochy
108  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
110  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
110  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rosja
112  Jack Beale & Karolina Szmit Anglia
112  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rosja
114  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Włochy
114  Luca Belometti & Denise Colombo Włochy
114  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
114  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry
118  Stefano Di Brino & Federica Rizza Włochy
118  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
118  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
118  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litwa
122  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
122  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Włochy
122  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
125  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
125  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finlandia
125  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
128  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
128  Michael Giuliano & Martina Rugani Włochy
130  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polska
131  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
131  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
131  David Vejchar & Veronika Hanusova Czechy
134  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polska
134  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Węgry
136  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rosja
136  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonia
136  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
139  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rosja
140  Vaclav Melc & Marika Kasalova Czechy
140  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
142  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
143  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Włochy
143  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
145  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa

Runda 2 (górne 204)

146  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rosja
146  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
146  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
146  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
146  Simone Santoro & Stella Baiamonte Włochy
151  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
151  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
151  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rosja
154  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
155  Alexis Bergeon & Karin Lillemaa Francja
155  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
155  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rosja
155  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandia
155  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Litwa
160  Fabio D'annunzio & Serena Serra Włochy
160  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
160  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rosja
163  Matteo Basili & Debora Mobili Włochy
163  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
163  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
163  Sebastian Matheja & Sabine Vorbrodt Niemcy
163  Balazs Papp & Viktoria Pali Węgry
163  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rosja
169  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Niemcy
170  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Włochy
171  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgia
172  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
172  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
172  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Szwecja
175  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polska
175  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Włochy
175  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
178  Geng Tao & Li Mu Zi Chiny
178  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Niemcy
180  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rosja
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
180  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polska
183  Dan Koschier & Julia Bayer Niemcy
184  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Włochy
185  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Niemcy
185  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Włochy
185  Andrey Patrushev & Kseniya Mutseva Rosja
188  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
189  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
189  Wim Pessemier & Astrid Pessemier Belgia
189  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Holandia
192  Marco Cilli & Angela Sfregola Włochy
193  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
194  Torben Fedder & Simone Mitlehner Niemcy
194  Jordi Pares & Vanessa Planell Hiszpania
194  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bułgaria
197  Fabian Müller & Natalie Schlinke Niemcy
197  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
199  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Szwecja
200  Christian Platz & Anja Pritzsche Niemcy
201  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
202  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
202  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
202  W Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dania

Runda 1 (górne 329)

205  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Hiszpania
205  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francja
205  Xu Junjie & Wu Xiaomei Chiny
205  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polska
205  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rosja
205  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Niemcy
211  Viktor Palles & Kristina Turinicova Słowacja
211  Daniele Tilli & Federica Zanotti Włochy
214  Beat Künzi & Barbara Krebs Szwajcaria
214  Marek Necas & Lucie Novotna Czechy
216  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Niemcy
217  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rosja
217  Ludovic Chauveau & Laura Lozingue Francja
217  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandia
220  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalia
221  Salvo Gianino & Erika Rocca Włochy
222  Stephan Keller & Katharina Keller Niemcy
222  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
224  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rosja
224  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Łotwa
226  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
226  Philipp Hartmann & Madeline Weingärtner Niemcy
228  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rosja
228  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rosja
228  Giovanni La Mendola & Tiffany Grade Belgia
228  Markus Lilli & Manuela Wichmann Niemcy
228  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rosja
228  Roman Scheuer & Katrin Büttner Niemcy
228  Christian Spiekermann & Carolin Queck Niemcy
235  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
236  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
236  Sergej Orechkov & Janine Lippert Niemcy
236  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
239  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Niemcy
239  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
241  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Niemcy
242  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunia
242  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
242  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
245  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
246  Theo Braams & Marleen Van Eijck Holandia
246  Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
246  Roberts Zageris & Nadina Rode Łotwa
249  Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
249  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstan
249  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunia
249  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
249  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Niemcy
254  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
254  Sven Glass & Bodil Kaiser Niemcy
254  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
254  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Niemcy
254  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
254  Olli Syrjälä & Nina Back Finlandia
254  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandia
254  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Niemcy
262  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
262  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
262  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
265  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
265  Paris Bekker & Anouk Hofstede Holandia
265  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
265  Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rosja
265  Sven Kreicha & Kirsten Blaum Niemcy
265  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandia
265  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Holandia
272  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Niemcy
272  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
272  Erik Neumayr & Stefanie Spang Niemcy
272  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandia
272  Thomas Siefert & Annika Jung Niemcy
277  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
277  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Wietnam
277  Rene Kern & Anne Neumann Niemcy
277  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Niemcy
277  Kristof Reekmans & Joke Vogels Belgia
277  Nils Vormelker & Larissa Latzer Niemcy
277  Markus Weik & Sandra Weik Niemcy
284  Rico Czaja & Martina Steffen Niemcy
284  Manuel Müller & Diana Materi Niemcy
284  Dominik Schaefer & Gina Palzer Niemcy
284  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandia
284  Dominik Weber & Kristina Scibor Niemcy
289  Lukas Benda & Hana Novotna Czechy
289  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Niemcy
289  Gregor Burck & Maria Troniak Niemcy
289  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
289  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
289  David Kramer & Miranda Kraaijenhagen Holandia
289  Manuel Schöke & Melanie Schöke Niemcy
289  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
297  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
297  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Niemcy
297  Sven Gross & Martina Lotsch Niemcy
297  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy
297  Jakob Komor & Anna Komor Niemcy
297  Pascal Lechner & Sandra Wahlenmeier Niemcy
297  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
297  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
297  Thomas Schmid & Corina Poth Niemcy
297  Mario Schrodel & Carmen Schrodel Niemcy
297  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
297  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Niemcy
297  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
310  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Niemcy
310  Kai Fleischer & Desiree Kaufmann Niemcy
310  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Niemcy
310  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Islandia
310  Fabian Gyger & Idis Hartmann Niemcy
310  Dirk Holl & Katharina Sager Niemcy
310  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Niemcy
310  Marco Klapötke & Anne Steinmann Niemcy
310  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
310  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
310  Thomas Müller & Sonja Borchert Niemcy
310  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
310  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Niemcy
310  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalia
310  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
310  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Szwajcaria
310  Felix Urban & Sylvana Drewes Niemcy
310  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Niemcy
310  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
310  Andreas Willander & Nanna Willander Dania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}