Results from 23. German Open Championships - IDSF Open Senior Standard 18 sierpnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

IDSF Open Senior Standard 18 sierpnia 2009

Finał

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Włochy
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
3  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
4  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rosja
5  Marcello Daga & Marina Pau Włochy
6  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Niemcy
7  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francja
9  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Włochy
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Niemcy
11  Andrea Becherelli & Alessia Scuderi Włochy
12  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Włochy

Ćwierćfinał

13  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Niemcy
14  Alberto Belometti & Barbara Pini Włochy
15  Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Włochy
16  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
17  Sonke Schakat & Solveig Schakat Niemcy
18  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Austria
19  Marco Viola & Katia Castellani Włochy
20  Marco Pacilli & Angela Gizzi Włochy
21  Lorenzo Alviano & Simonetta Allegretti Włochy
21  Marco Wittkowski & Petra Fischer Niemcy
23  Paolo Minacciati & Cristina Calvani Włochy
24  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy

Runda 4 (górne 48)

25  Daniele Druda & Monica Benato Włochy
25  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
25  Fabio Schina & Natascia Cristini Włochy
28  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Włochy
29  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Niemcy
30  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Niemcy
31  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
32  Marc Cragnolini & Nicoletta Buonaguro Włochy
33  Andrea Casertano & Anna Speranza Włochy
33  Ralf Lämmermaier & Stella Pionczewski Niemcy
35  Giuseppe Arzilli & Debora Maltomini Włochy
36  Michael Gross & Angelika Gross Niemcy
36  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandia
38  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francja
39  Giovanni Ciotti & Annalisa Risi Włochy
40  Vincenzo Lenzo & Romina Crobeddu Włochy
40  Toni Rinaldi & Silvana Contini Włochy
42  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Niemcy
43  Vladi Bruci & Alessandra Chesi Włochy
43  Holger Eissing & Birgit Tomesch Niemcy
43  Luciano Testi & Valeria Massarotti Włochy
46  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy
46  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
48  Marco Bolzoni & Clara Salvini Włochy

Runda 3 (górne 98)

49  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Włochy
50  Michele Mascia & Ilenia Santoro Włochy
50  Robert Panther & Birgit Panther Niemcy
52  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Włochy
52  John Townsend & Sabine Kuntze Anglia
54  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Niemcy
54  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
54  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
57  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Holandia
57  Alexander Florin & Isabelle Florin Szwajcaria
57  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf Belgia
60  Andreas Malik & Christine Malik Niemcy
61  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
62  Carmelo Durante & Lia Pepe Włochy
62  Nils Goral & Anja Goral Niemcy
64  Giorgio Bianchi & Roberta Premutico Włochy
65  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Niemcy
66  Agostino Proietto & Tiziana Morici Włochy
67  Kim Bartels & Silke Bartels Niemcy
67  Jürgen Claus & Birgit Claus Niemcy
67  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Niemcy
67  Michael Sipek & Susanne Sipek Niemcy
71  Damian Kukowka & Bettina Weimann Niemcy
71  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rosja
71  Dirk Scheer & Nicole Goes Niemcy
74  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Niemcy
75  Sergio Burini & Antonella Chindamo Włochy
75  Alfons Henne & Vera Zuleger Niemcy
75  Detlef Krebs & Andrea Peters Niemcy
75  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Niemcy
79  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Szwajcaria
79  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Niemcy
79  Moreno Valetti & Simona Menassi Włochy
82  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Niemcy
82  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
82  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
85  Raffaele Imperato & Eleonora Mecucci Włochy
85  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Niemcy
88  Tobias Geyer & Judith Niemcy
89  Miguel Daniel Dominguez & Carmen Angelo Hiszpania
89  Thomas Täuber & Monika Stoll Austria
91  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Włochy
91  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Niemcy
91  Walter Musso & Giuseppina Rietto Włochy
94  Oliver Schaich & Jacqueline Dziurla Niemcy
95  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Niemcy
95  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rosja
95  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandia
  Patrick Pirker & Sabrina Pfeifer Austria
  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Holandia

Runda 2 (górne 129)

98  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Niemcy
99  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Niemcy
99  Jurg Schoni & Anita Wegmüller Szwajcaria
101  Michael Hesse & Gabriele Müller Niemcy
101  Axel Mischewski & Susan Hortmann Niemcy
101  Holger Wenzel & Monika Schmitt Niemcy
101  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rosja
105  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Niemcy
105  Thomas Resch & Susanne Schade Niemcy
105  Uwe Richter & Katja Richter Niemcy
108  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Niemcy
108  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
108  Wim Van De Perre & Anja Huyghe Belgia
108  Knut Wichmann & Antje Wichmann Niemcy
112  Holger Bernien & Sylvia Bernien Niemcy
113  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Łotwa
113  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
115  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
115  Andrea Laineri & Lucia Ferroni Włochy
117  Martin Kirsch & Claudia Hanke Niemcy
117  Holger Koschinski & Ruth Schulz Niemcy
117  Hansjörg Spiecker & Merle Ernst Niemcy
120  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Niemcy
120  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Niemcy
122  Erich Beyer & Sylvia Henrich Niemcy
122  Matthias Drescher & Petra Drescher Niemcy
122  Rudolf Haider & Andrea Haider Niemcy
125  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
126  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Włochy
127  Michael Alm & Kerstin Alm Niemcy
128  Jochen Schneider & Andrea Schneider Niemcy

Runda 1 (górne 188)

129  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Włochy
129  Andre Waibel & Birgit Waibel Niemcy
131  Marco Masini & Sabine Masini Niemcy
131  Markus Mäurer & Marion Mäurer Niemcy
131  Ulf Nagel & Doris Nagel Niemcy
134  Holger Staub & Birgit Staub Niemcy
135  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Niemcy
135  Carsten Kuck & Maria Heidler Niemcy
137  Stefan Bersal & Nicole Dietz Niemcy
137  Harald Lerch & Vera Lerch Niemcy
137  Karl-Heinz Michel & Gabriele Schuck Niemcy
137  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Niemcy
141  Mark Bierenbroodspot & Christie Besseling Holandia
142  Andreas Hoffmann & Kerstin Hoffmann Niemcy
142  Arndt Roggenbuck & Monika Roggenbuck Niemcy
144  Thomas Busta & Manuela Busta Niemcy
144  Andrey Gorobtsov & Valentina Gorobtsova Belgia
144  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
147  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Niemcy
148  Andrey Kukk & Anna Berezina Rosja
149  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Niemcy
149  Paul van den Rul & Nini van den Rul (aka Kuypers) Belgia
151  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Niemcy
152  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Niemcy
152  Hans-Peter Hofmann & Ingeborg Schneider Niemcy
152  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finlandia
152  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Niemcy
156  Armin Bohnert & Andrèa Benedick Niemcy
156  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Niemcy
156  Konstantin Jochim & Nadine Mudrik Niemcy
156  Robert Keller & Manuela Keller Niemcy
160  Dirk Rapröger & Claudia Thies Niemcy
161  Sven Annies & Imke Annies (aka Stolte) Niemcy
162  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Niemcy
163  Dieter Fritz & Susanne Karger Niemcy
163  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Niemcy
163  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Niemcy
166  Axel Brauner & Susanne Brauner Niemcy
167  Oliver Landler & Sabine Landler Niemcy
167  Bernhard Starz & Barbara Starz Niemcy
167  Reinhard Zahrte & Christiane Zahrte Niemcy
170  Thomas Huttinger & Susanne Huttinger Niemcy
170  Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Niemcy
173  Mariusz Dembinski & Iwona Jankowska Polska
173  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Niemcy
175  Frédérick Le Martret & Chantal Escobar Francja
175  Ralf Pick & Helga Kruse Niemcy
175  Harm Voets & Marget Voets Niemcy
178  Andrey Fesko & Olga Kazachkova Rosja
178  Andreas Wicht & Heike Wicht Niemcy
180  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Niemcy
180  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Niemcy
182  Ralf Jonas & Marion Ruhm Niemcy
182  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francja
184  Uwe Möller & Nina Firchow-müller Niemcy
185  Marius Davin & Catherine Davin Francja
185  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Niemcy
187  Volkmar Smolnik & Sabine Kaltwasser Niemcy
  Massimo Turri Ciaffi & Giuseppina Baldoni Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}