Results from 23. German Open Championships - Juniors I 10-Dance 18 sierpnia 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

Juniors I 10-Dance 18 sierpnia 2009

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
4  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rosja
5  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rosja
6  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunia
8  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Mołdawia
8  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
10  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rosja
11  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rosja
12  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rosja

Ćwierćfinał

13  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Łotwa
13  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
15  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rosja
16  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina
17  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Rosja
18  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Polska
19  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia
20  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
20  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polska
22  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Rosja
23  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Białoruś
24  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukraina
25  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Łotwa
27  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
27  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Łotwa
27  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunia
30  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polska
31  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunia
32  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litwa
32  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rosja
32  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Białoruś
35  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rosja
35  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
38  Denis Lelin & Viktoriya Litvinov Rosja
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
40  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Rosja
40  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunia
40  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Rumunia
43  Egor Dyakov & Regina Naumova Rosja
44  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rosja
45  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rosja
45  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
47  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Rosja
48  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rosja

Runda 2 (górne 77)

49  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonia
49  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
51  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rosja
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rosja
53  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukraina
54  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Rosja
55  David Costea & Katarina Zajarnyj Niemcy
56  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rosja
57  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Rosja
58  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonia
59  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Rosja
60  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rosja
61  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
62  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazachstan
62  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rosja
64  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Czechy
66  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonia
67  Arman Makash & Vilena Makash Rosja
68  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Łotwa
69  Gabriele Castellani & Aurora Barba Włochy
70  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Rosja
71  Magnus Ginge & Emma Greve Dania
71  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rosja
73  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Czechy
74  George Alexandru Saceleanu & Amanda Amelia Chincia Rumunia
75  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
75  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Rosja
77  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukraina
78  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Rosja

Nie ma rezultatów dla następujących par

1860  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}