Results from 23. German Open Championships - Juniors I Standard 21 sierpnia 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

Juniors I Standard 21 sierpnia 2009

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
4  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rosja
5  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rosja
6  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
8  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonia
9  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina
9  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
11  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rosja
11  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rosja
13  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja

Ćwierćfinał

14  Karls Aniscenko & Paula Kukute Łotwa
15  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Rosja
16  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukraina
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rosja
18  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Białoruś
19  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
19  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Łotwa
21  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Łotwa
22  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Rosja
23  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Mołdawia
24  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunia
24  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rosja

Runda 2 (górne 48)

26  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litwa
26  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
26  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Łotwa
26  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Polska
30  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Łotwa
31  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
32  Egor Dyakov & Regina Naumova Rosja
33  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polska
33  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rosja
35  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rosja
37  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rosja
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
39  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rosja
40  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia
41  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rosja
42  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunia
42  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Rosja
44  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonia
45  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonia
45  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Czechy
47  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rosja
48  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Rosja

Runda 1 (górne 77)

49  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunia
50  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Łotwa
51  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonia
51  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Rumunia
53  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rosja
54  David Costea & Katarina Zajarnyj Niemcy
54  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Rosja
56  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rosja
56  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Białoruś
58  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazachstan
58  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Łotwa
60  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Rosja
61  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukraina
62  Magnus Ginge & Emma Greve Dania
63  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunia
63  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
65  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rosja
65  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
67  Arman Makash & Vilena Makash Rosja
68  Jan Plsek & Renata Plskova Czechy
69  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Rosja
69  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Czechy
71  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Rosja
72  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
72  Stephan Klein & Karolina Gaar Niemcy
72  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Rosja
75  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukraina
75  Daniel Krysa & Klara Maroszova Czechy
77  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}