Results from 23. German Open Championships - Juveniles I Latin 20 sierpnia 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

Juveniles I Latin 20 sierpnia 2009

Finał

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rosja
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rosja
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Rosja
4  Kristers Smits & Melissa Bessonova Łotwa
5  Daniil Piazenko & Fausta Timinskaite Litwa
6  Illya Gorshenin & Darya Kryvko Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vsevolod Kovalenko & Elizaveta Pustornakova Rumunia
8  Dumitru Cretu & Vlada Saca Mołdawia
9  Veaceslav Nagailic & Ecaterina Guritanu Mołdawia
10  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Łotwa
10  Daniil Zadorozhnyy & Elizaveta Savenko Rosja
12  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bułgaria
13  Raul Andrei Mihoc & Anca Fejes Rumunia
14  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Rosja

Ćwierćfinał

15  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Polska
16  Eriks Berzins & Katrina Rotkaja Łotwa
16  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Niemcy
18  Aleksandr Kravtsov & Alina Sapich Ukraina
18  Aleksandr Kuzkin & Alina Lebedko Rosja
20  Max Tseytlin & Christine Kraus Niemcy
21  Denis Zagorodniuc & Alina Gutu Mołdawia
22  Catalin Terescenco & Cristina Batrincea Mołdawia
23  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Mołdawia

Runda 1 (górne 36)

24  Eduard Gabriel Ignat & Anca Deldi Rumunia
24  Marius Negrescu & Nicoleta Ciumas Mołdawia
26  Stefan Cazacu & Paulina Golban Mołdawia
26  Emanuel Magyari & Iulia Bularca Rumunia
28  Victor Cibotari & Jaclin Bodorin Mołdawia
28  Bogdan Kazaryan & Natasha Sorokata Rosja
30  Alexandr Chisca & Loredana Cimpu Mołdawia
30  Savely Saltymakov & Alina Kosheleva Rosja
32  Mihai Bitlan & Alexandra Revetcaia Mołdawia
32  Matei Popa & Mara Trefas Rumunia
34  Arturas Latvys & Kamile Puipaite Litwa
35  Nick Sommerauer & Theresa Koch Niemcy
36  Radu Samoila & Teona Savin Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}