Results from 23. German Open Championships - Rising Star Standard 20 sierpnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

Rising Star Standard 20 sierpnia 2009

Finał

1  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
2  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
4  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rosja
5  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
6  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
8  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
8  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
10  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
11  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja
12  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
12  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Dania
14  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy

Ćwierćfinał

15  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rosja
15  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
15  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polska
18  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Włochy
18  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraina
18  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polska
21  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rosja
22  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
23  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
23  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
25  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
25  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
27  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy

Runda 4 (górne 49)

28  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunia
28  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
28  Salvio Tubelli & Carmen Palma Włochy
31  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
32  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polska
33  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
33  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
33  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
33  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Włochy
37  Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
37  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polska
39  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rosja
39  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
39  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
42  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
42  Kyle Taylor & Liis End Anglia
44  Jack Beale & Karolina Szmit Anglia
44  Benjamin Calkar & Signe Busk Dania
44  Alessio Disca & Luisa Cardillo Włochy
44  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonia
48  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
49  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polska

Runda 3 (górne 92)

50  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Włochy
50  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
50  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rosja
53  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rosja
53  Michael Giuliano & Martina Rugani Włochy
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
56  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
56  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rosja
56  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
59  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja
60  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
60  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litwa
62  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
62  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
62  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry
65  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Włochy
65  David Vejchar & Veronika Hanusova Czechy
65  Denis Vieru & Lada Honcharenko Mołdawia
68  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Włochy
68  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polska
68  Roberto Noschese & Luisa Improda Włochy
68  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Łotwa
68  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
73  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rosja
73  Geng Tao & Li Mu Zi Chiny
75  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
76  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Włochy
76  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
78  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
78  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy
80  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
80  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Słowacja
82  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
82  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Włochy
84  Vaclav Melc & Marika Kasalova Czechy
84  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polska
86  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
87  Luca Belometti & Denise Colombo Włochy
88  Simone Santoro & Stella Baiamonte Włochy
89  Stefano Di Brino & Federica Rizza Włochy
90  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
90  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
92  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Włochy

Runda 2 (górne 144)

93  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rosja
93  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
93  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polska
93  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Włochy
93  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rosja
98  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rosja
98  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polska
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
100  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
102  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska
102  Marco Tocchini & Giulia Scarpellini Włochy
104  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
104  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy
104  Daniele Tilli & Federica Zanotti Włochy
104  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Włochy
108  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Hiszpania
108  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Włochy
108  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Szwecja
111  Fabio D'annunzio & Serena Serra Włochy
111  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finlandia
113  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rosja
113  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dania
113  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bułgaria
113  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rosja
117  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Włochy
117  Michal Drha & Klara Zamecnikova Czechy
117  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Łotwa
117  Li Zhao-lin & Yang Lin Chiny
121  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
121  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rosja
123  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
123  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Niemcy
125  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rosja
125  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
127  Enrico Agovino & Annalisa Buono Włochy
127  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
127  David Jutge & Celine Leorat Francja
127  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonia
131  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Niemcy
131  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polska
131  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Niemcy
134  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandia
134  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Włochy
134  Dávid Püspöki & Viktoria Meszlényi Węgry
137  Salvo Gianino & Erika Rocca Włochy
137  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
139  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
140  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Włochy
141  Aleksandr Nabiullin & Ekaterina Inozemtseva Rosja
142  Wim Pessemier & Astrid Pessemier Belgia
143  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Niemcy
144  Christian Spiekermann & Carolin Queck Niemcy

Runda 1 (górne 269)

145  John Giannini & Katherine Giannini Anglia
145  Klavs Kantoris & Madara Treimane Łotwa
147  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polska
147  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonia
149  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Węgry
149  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Włochy
149  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
152  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Niemcy
153  Balazs Papp & Viktoria Pali Węgry
153  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
153  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Niemcy
153  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Holandia
157  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
157  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
159  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
159  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandia
161  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polska
162  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finlandia
163  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rosja
163  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Mołdawia
163  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polska
163  Sergej Orechkov & Janine Lippert Niemcy
167  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Łotwa
167  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polska
167  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
170  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rosja
170  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
172  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francja
172  Xu Junjie & Wu Xiaomei Chiny
174  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
174  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
176  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rosja
177  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
177  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rosja
177  Dan Koschier & Julia Bayer Niemcy
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
180  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
180  Peter Schapers & Marieke Adelaars Holandia
180  Roberts Zageris & Nadina Rode Łotwa
184  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
185  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rosja
185  Marco Cilli & Angela Sfregola Włochy
185  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Szwecja
185  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
189  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rosja
190  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstan
190  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
192  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rosja
192  Theo Braams & Marleen Van Eijck Holandia
192  Giuseppe Giustozzi & Sabrina Marihongeli Włochy
192  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandia
192  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
192  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Niemcy
192  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandia
199  Fabian Müller & Natalie Schlinke Niemcy
199  Pelle Nielsen & Emma Ginge Dania
199  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Niemcy
202  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
202  Stephan Keller & Katharina Keller Niemcy
202  Beat Künzi & Barbara Krebs Szwajcaria
202  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
206  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Niemcy
206  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunia
206  Markus Lilli & Manuela Wichmann Niemcy
206  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
210  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
210  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
210  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstan
210  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rosja
210  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukraina
210  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Austria
216  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
216  Jordi Pares & Vanessa Planell Hiszpania
216  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
219  Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
219  Dominik Schaefer & Gina Palzer Niemcy
219  Thomas Siefert & Annika Jung Niemcy
219  Olli Syrjälä & Nina Back Finlandia
219  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandia
219  Markus Weik & Sandra Weik Niemcy
225  Paris Bekker & Anouk Hofstede Holandia
225  Bob Bremmels & Laura Van Boekholt Holandia
225  Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
225  Manuel Müller & Diana Materi Niemcy
225  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
225  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Niemcy
225  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
225  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalia
225  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Niemcy
225  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
225  Michael Van Oers & Guenevere Prawiroatmodjo Holandia
225  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Holandia
225  Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
238  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
238  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Niemcy
238  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
238  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Czechy
238  Sven Glass & Bodil Kaiser Niemcy
238  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Dania
238  Jakob Komor & Anna Komor Niemcy
238  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
238  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
238  Thomas Müller & Sonja Borchert Niemcy
238  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
238  Erik Neumayr & Stefanie Spang Niemcy
238  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunia
238  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandia
238  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
238  Andreas Stanggren & Teddie Holm Szwecja
238  Georg Sturm & Sabine Weiglein Niemcy
238  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
238  Dominik Weber & Kristina Scibor Niemcy
257  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Niemcy
257  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Wietnam
257  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Niemcy
257  Sven Gross & Martina Lotsch Niemcy
257  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Islandia
257  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy
257  Georg Jansen & Maria Blockus Niemcy
257  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Niemcy
257  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polska
257  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
257  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
257  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Szwajcaria
257  Andreas Willander & Nanna Willander Dania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}