Results from 23. German Open Championships - WDC World Series Professionals Latin 21 sierpnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

23. German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 18 sierpnia 2009

WDC World Series Professionals Latin 21 sierpnia 2009

Finał

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rosja
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Niemcy
4  Markus Homm & Ksenia Kasper Niemcy
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
6  Rachid Malki & Anna Suprun Norwegia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
7  Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
9  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polska
10  Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polska
11  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rosja
12  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rosja
14  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
14  Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bułgaria

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

16  Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Włochy
16  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rosja
18  Stefan Erdmann & Sarah Latton Niemcy
19  Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
20  Juergen Schlegel & Melissa Ortiz Gomez Niemcy
21  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
22  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rosja
22  Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Tajlandia
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy
24  Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia

Runda 2 (górne 36)

26  Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Mołdawia
27  Roberto Di Malta & Tamara Patassa Włochy
27  Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
29  Michael Petr & Petra Bischof Czechy
29  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Niemcy
31  Sander Pondman & Ilse Lans Holandia
31  Thanh Tran & Zoya Altmark USA
33  Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rosja
34  Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Grecja
35  Jake Davies & Carlisa Candy Anglia
36  Aleksey Panov & Olga Shnyakina Rosja

Runda 1 (górne 58)

37  Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
37  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
39  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania
40  Boris Zaltzman & Maria Troyansky Izrael
41  Rudi Grabon & Irene Moser Niemcy
42  Wladislaw Lalafarjan & Vanessa Held Niemcy
43  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Niemcy
44  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Niemcy
45  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rosja
46  Sven Binek & Valentina Ershova Niemcy
47  Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polska
48  Vasile Constantin & Ana Maria Dinu Rumunia
49  Daniel Curto & Monica Guirao Hiszpania
49  Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Holandia
51  Boris Bassler & Daniela Heinzmann Niemcy
51  Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Austria
53  Andre Distler & Sybille Schaffer-distler (aka Peschelt) Niemcy
53  Markus Schäfer & Evelyn Krosta Niemcy
53  Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
56  Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Grecja
56  Mario Schiena & Sabine Schiena (aka Sommer) Niemcy
58  Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}