Results from 2nd Central Regional Selection Class B - Senior II B2 Standard 9 lutego 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

2nd Central Regional Selection Class B
Włochy - Foligno 9 lutego 2008

Senior II B2 Standard 9 lutego 2008

Finał

1  Francesco Picco & Sabina Albanesi Włochy
2  Amerigo Taglienti & Fortunata Pelosi Włochy
3  Fabio Alessandrelli & Gloria Giovagnoli Włochy
4  Ilario Agostino & Antonella Lencioni Włochy
5  Roberto Legumi & Antonella Ragni Włochy
6  Sergio Badini & Cristina Innocenti Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alfredo Morucci & Maria Rita Bassetti Włochy
8  Mauro Calastrini & Maria Chiodini Włochy
9  Paolo Valentini & Marina Cusano Włochy
10  Fabrizio Falorni & Angela Ancillotti Włochy
11  Fulvio Rossi & Cristina Fiaschi Włochy
12  Martino Liviani & Roberta Liberati Włochy

Ćwierćfinał

13  Sergio Vespa & Stefania D'elia Włochy
14  Alessandro Brunetti & Sandra Castrogiovanni Włochy
14  Dino Mariani & Liana Di Michele Włochy
14  Antonio Niro & Lorella Palladino Włochy
17  Antonino Gallo & Federica Pastorelli Włochy
18  Graziano Biagioli & Emanuela Nardini Włochy
19  Palmiero Baglioni & Luisa Madolini Włochy
20  Giancarlo Bazzurri & Rosanna Bianconi Włochy
20  Carlo Bellavita & Lorella Broccatelli Włochy
20  Angelantonio Di Lorenzo & Loredana Pantoni Włochy
23  Giuliano Ciompi & Betsys Aguasviwas Włochy
24  Stefano Orazzini & Marusca Cerbai Włochy
24  Domenico Riondino & Sandra Bertoncini Włochy

Runda 2 (górne 48)

26  Silvano Bonetti & Carla Ferrari Włochy
27  Mauro Ferrante & Federica Ranallo Włochy
28  Alfonso Cedroni & Sonia Boschetti Włochy
28  Maurizio Rondina & Sonia Domenici Włochy
30  Gioacchino Del Giovane & Giuseppina Caldarelli Włochy
31  Paoletti Giorgio Paolini & Domenica Radicioni Włochy
32  Moreno Taddei & Simonetta Possanzini Włochy
33  Giampiero Pietrangeli & Laura Luciani Włochy
33  Massimiliano Terni & Aurora Magnani Włochy
35  Giovanni Maioli & Filomena Cillo Włochy
36  Tiziano Tiziani & Anna Nocentini Włochy
36  Silvano Violetti & Lucia Magi Włochy
38  Stefano Barzocchini & Siria Freschi Włochy
38  Eugenio Brignone & Lucia Schinzari Włochy
38  Mauro Corradini & Rosa Menga Włochy
41  Flavio Salvatori & Gianna Santarelli Włochy
42  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Włochy
43  Carlo Lepore & Mariateresa Fortunato Włochy
43  Aldo Paolacci & Annunziata Giorgiades Włochy
43  Antonio Sansone & Carmela Longobardi Włochy
43  Massimo Temperini & Agata Agri Włochy
47  Velio Chiappelli & Loredana Giacomelli Włochy
47  Antonio Padovano & Patrizia Uccello Włochy

Runda 1 (górne 51)

49  Camillo Russo & Tiziana Simonetti Włochy
50  Renato Scarfo & Rosa Carbone Włochy
51  Fabrizio Paolacci & Anna Cecchetti Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}