Results from 2nd King's Cup 2011 - WDSF International Open Latin 7 sierpnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

2nd King's Cup 2011
Tajlandia - Bangkok 7 sierpnia 2011

WDSF International Open Latin 7 sierpnia 2011

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
4  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
6  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [33] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finlandia
8  [22] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
9  [13] Denys Popov & Darya Ryzhonina Rosja
10  [12] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
11  [9] Zsolt Sandor Cseke & Ioana Diana Degau Rumunia
12  [2] Csaba László & Anna Mikes Węgry

Ćwierćfinał

13  [22] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
14  [16] Gerald Jamili & Cherry Clarice Parcon Filipiny
15  [13] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rosja
16  [8] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rosja
16  [8] Theerawut Thommuangpak & Phuthinat Khanitnusorn Tajlandia
18  [7] Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipiny
19  [5] Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja
19  [5] Georgy Tretiakov & Alyona Sentyabreva Uzbekistan
19  [5] Jian Xiong & Liu Yiling Chiny
22  [4] Yong Kun Long & Ji Wei Chiny
23  [2] Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Hong Kong
24  [1] Shinawat Lergon & Kanokrat Karujid Tajlandia

Runda 2 (górne 48)

25  [32] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Hong Kong
26  [31] Jin Sun Park & Yea Jin Park Korea (Płd)
27  [26] Bandit Chaimuti & Nethathai Chaimuti Tajlandia
27  [26] Crisanto Parado & Ashley Nichole Luna Filipiny
29  [21] Yo Han Jun & Lee Do He Korea (Płd)
30  [20] John Victor Hamman & Celiai Botha RPA
31  [19] Izzat Rajabov & Zoya Boldova Uzbekistan
32  [18] Wenyao Cai & Jiang Bingrong Chiny
33  [12] Kyung Chan Lee & Chea Hee Park Korea (Płd)
34  [11] Chua Zjen Fong & Evon Chong Malezja
35  [9] Filipp Yaganov & Veronika Kan Uzbekistan
36  [8] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
36  [8] Sathaporn Raktoum & Krittaporn Manasuth Tajlandia
38  [7] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
39  [6] Fong Waikin & Umei Kok Macau
40  [5] Seung Jun Jeong & A Ra Ko Korea (Płd)
41  [4] Yuriy Nagay & Anastasiya Buhtoyarova Uzbekistan
42  [3] Ki Seok Kim & Sul Ki Kang Korea (Płd)
42  [3] Woo Jin Kim & Woo Jin Lee Korea (Płd)
42  [3] Patiphak Punyaphoontrakul & Kornkamol Wiriyayodyiam Tajlandia
45  [2] Thiarawit Bupphaves & Nachapim Supanimittrakul Tajlandia
46  [1] Supiroon Kluaypa & Marisa Laothammajak Tajlandia
46  [1] Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
48  Saoharit Thanlawan & Nichkamol Ketpong Tajlandia

Runda 1 (górne 69)

49  [31] Ekkaphan Kapphiang & Kanyarat Thongsuk Tajlandia
49  [31] Dinh Ngoc Tu & Nguyen Thu-hien Wietnam
51  [26] Tuck Siriwan & Thanisa Krotsin Tajlandia
51  [26] Tom Tsai & Beata Wu Tajwan
53  [25] Parithat Thaithale & Oraphan Phongkitkarun Tajlandia
54  [22] Gisbert Igaya & Cynthia Ednilao Filipiny
55  [15] Wan Man Ho Gordon & Ng Ka Hei Hong Kong
56  [14] Jonathan Fam & Yin Ying Lee Malezja
57  [13] Ruchagon Charernsup & Achiraya Sirirat Tajwan
58  [12] Ho Sum Yuen & Lok Wa Laura Leung Hong Kong
59  [7] Nattapat Runglaksa & Nartnalin Ruangsuttrakarn Tajlandia
60  [2] Titiwat Janmak & Rukcharin Paiboonattakit Tajlandia
61  [1] Ang Han Siong & Hong Hui Jun Malezja
62  Wanchaloem Chinwong & Tanyasiri Sriprapat Tajlandia
62  Russell Lim Liang & Esther Foo Malezja
62  Lee Yau Loeng & Abigail Cheong Malezja
62  Lim Yee Loon & Lam Li En Malezja
62  Rattikorn Reungkun & Nontawan Pimpoklang Malezja
62  Chiu Xian Siang & Grace Tan Singapur
62  Vince Tan & Tracy Goh Singapur
62  Randell Lim Xiu Zhen & Cindy Chung Sin Yee Malezja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}