Results from 2nd King's Cup 2011 - WDSF International Open Standard 6 sierpnia 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

2nd King's Cup 2011
Tajlandia - Bangkok 7 sierpnia 2011

WDSF International Open Standard 6 sierpnia 2011

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
3  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
4  Evgeni Moshenin & Genny Favero Włochy
5  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
6  Csaba László & Anna Mikes Węgry
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [12] Yuri Soldatov & Ekaterina Kirillova Rosja
8  [7] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rosja
9  [6] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
9  [6] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rosja
11  [4] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
12  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja

Ćwierćfinał

13  [31] Zhao Peng & Wang Qi Chiny
14  [22] Chen Long & Wang Xujing Chiny
15  [14] Wang Likai & Zhao Ling Yi Chiny
16  [10] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
17  [8] Apichai Prumboon & Pakaorn Kuytuan Tajlandia
17  [8] Georgy Tretiakov & Alyona Sentyabreva Uzbekistan
19  [5] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
20  [4] Wu Hongbo & Yin Si Jun Chiny
20  [4] Izzat Rajabov & Zoya Boldova Uzbekistan
22  [3] Vilen Solodky & Svetlana Rakhmankulova Kazachstan
22  [3] Filipp Yaganov & Veronika Kan Uzbekistan
24  [2] Jin Bo Sung & Lim Da Hye Korea (Płd)

Runda 2 (górne 36)

25  [39] Wang Qin & Zhang Yan Tajlandia
25  [39] Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Tajlandia
27  [26] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Tajlandia
28  [23] Atis Horthong & Chanikarn Kallayawanich Tajlandia
29  [11] Parithat Thaithale & Oraphan Phongkitkarun Tajlandia
30  [10] Chainuwat Saengkat & Sasiwan Nareusajayarn Tajlandia
31  [9] Mark Jason Gayon & Alexandra Blay Filipiny
32  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
33  [5] Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipiny
34  [3] German Enriquez & Danella Publico Filipiny
34  [3] Egor Remezov & Anastasiya Muhamadieva Uzbekistan
36  [2] Anthony Chua Wee Yee & Anita Tan Siow Fung Malezja

Runda 1 (górne 58)

37  [22] Suthad Dudduem & Chanisara Pithanpuwakorn Tajlandia
38  [16] Edwin Bonus & Marian Camacho Filipiny
39  [13] Suvitawat Hiransinsoonthorn & Benjaporn Hiransinsoonthorn Tajlandia
39  [13] Jing Hua Xu & Wing Ling Tseung Hong Kong
41  [8] Romel Reyes & Juliet Genio USA
42  [7] Elmer Fernando & May Ng Singapur
42  [7] Wan Man Ho Gordon & Ng Ka Hei Hong Kong
44  [6] Tan Duc Chu & Thi Hong Tam Nguyen Wietnam
44  [6] Worawit Pradittakarn & Penpitchaya Manoppong Tajlandia
44  [6] Kritthawit Satthachai & Wasinee Piti Tajlandia
47  [4] Do Hoang Anh & Nguyen Ngoc Diep Wietnam
47  [4] Russell Lim Liang & Esther Foo Malezja
49  [3] Chan Kwok Choi & Po Chun Lau Hong Kong
50  [2] Neung Tim Kong & Suk Fong Yu Hong Kong
51  [1] Nawamin Lerson & Chanida Sawangsri Tajlandia
51  [1] Ho Sum Yuen & Lok Wa Laura Leung Hong Kong
53  Jonathan Fam & Yin Ying Lee Malezja
53  Lim Yee Loon & Lam Li En Malezja
53  Peter Tan Choon Soon & Chen Foo Yoong Malezja
53  Nguyen Ngoc Tu & Phan Thanh Huyen Wietnam
53  Sorapop Yodchai & Rattiyaporn Soeyruk Tajlandia
53  Randell Lim Xiu Zhen & Cindy Chung Sin Yee Malezja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}