Results from 35th Blue Band of the River Spree - Adult II A Standard 7 kwietnia 2007
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

35th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 6 kwietnia 2007

Adult II A Standard 7 kwietnia 2007

Finał

1  Norbert Heusel & Kessrin Gevert Niemcy
2  Martin Reinecke & Isabel Möller Niemcy
3  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Niemcy
4  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Niemcy
5  Heiko Schwerin & Bente Paasch Niemcy
6  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Philipp Caffier & Rena Kohinata Niemcy
7  Daniel Strauss & Martina Pfeiffer Niemcy
9  Marco Klapötke & Anne Steinmann Niemcy
9  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
11  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Niemcy
11  Gunnar Zidella & Karin Oberleiter Niemcy
13  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
14  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy

Ćwierćfinał

15  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Niemcy
16  Stefan Hellmann & Andrea Hellmann Niemcy
17  Raimond Creusen & Nicol Erens Niemcy
17  Kai Fischer & Silvia Gorlach Niemcy
19  Lukas Krebser & Corinne Michel Szwajcaria
20  Peter Chen & Ursula Robl Austria
20  Nick Gul & Alona Pogouliaeva Niemcy
20  Armin Hirt & Denise Hirt Niemcy
23  Sebastian Christoph & Daniela Gand Niemcy
23  Ronald Kühn & Beate Fricke Niemcy
25  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Niemcy

Runda 1 (górne 50)

26  Gunther Klich & Svenja Klich Niemcy
26  Jens Hendrik Siebert & Sabina Marina Cremerius Niemcy
28  Sascha Tafelski & Anja Kruse Niemcy
29  Stephan Kramer & Katarzyna Wasilczuk Niemcy
29  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Niemcy
31  Sascha Linden & Nadja Linden Niemcy
31  Timo Ruhrmann & Irina Gotlibovych Niemcy
31  Stefan Trippler & Dana Poeplau Niemcy
31  Stefan Ulrich & Nadine Brunsendorf Niemcy
35  Dennis Frisch & Christiane Lang Niemcy
35  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Niemcy
37  Christian H Hoffmann & Heike Lorenz Niemcy
37  Sascha Zehrfuss & Anne-christina Zehrfuss (aka Fischer) Niemcy
39  Erwin Hämmerle & Andrea Swoboda Niemcy
40  Achim Meuser & Petra Meuser Niemcy
40  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Niemcy
42  Andreas Brockop & Miriam Stanko Niemcy
42  Roman Pulz & Antje Faust Niemcy
42  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Niemcy
42  Burkhard Wagener & Julia Knappe Niemcy
46  Markus Kröller & Katja Liebig Niemcy
47  Andreas Traut & Loreen Kalesse Niemcy
48  Nils Wassmann & Bianca Lehmkuhl Niemcy
49  Alexander Lind & Nicola Hugel Niemcy
50  Tillmann Weisser & Bettina Uebe Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}