Results from 35th Blue Band of the River Spree - Amateur A Latin 8 kwietnia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

35th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 6 kwietnia 2007

Amateur A Latin 8 kwietnia 2007

Finał

1  Denis Tyagunov & Denise Herber Niemcy
2  Alexandr Chudin & Kssenija Krassnizkaya Niemcy
3  Christoph Wallner & Ramona Vermöhlen Niemcy
4  Pascal Reymann & Lorena Meli Niemcy
5  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
6  Jan-erik Michelsen & Freia Schwertfeger Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Niemcy
8  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Niemcy
9  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Niemcy
10  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Niemcy
10  Dmitrij Margowzew & Alessja Sapadenskaja Niemcy
12  Zsolt Raczpali & Nicola Niesl Niemcy

Ćwierćfinał

13  Marcel Golling & Vera Bataklieva Niemcy
14  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Niemcy
15  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Niemcy
18  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Niemcy
18  Björn Friedrich & Karina Schmidt Niemcy
18  Andreas Jessen & Fabiola Strelow Niemcy
19  Jan Lingemann & Kristina Podszus Niemcy
21  Viktor Schleining & Teona Kavzharadze Niemcy
21  Jacky Tabone & Maren Sophia Rost Niemcy
22  Sebastian Görtz & Alena Babina Niemcy
24  Julian Renpenning & Katharina Dams Niemcy
24  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy

Runda 2 (górne 48)

27  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
27  Thibault Denis & Franziska Vosseler Niemcy
27  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
31  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
31  Jan Knoll & Julia Herschel Niemcy
31  Markus Kohler & Vanessa Ambacher Niemcy
31  Walter Wolf & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Niemcy
32  Felix Keller & Anne Wienhold Niemcy
33  Dominik Gleisl & Elena Tykhonova Niemcy
36  Frank Puchta & Melanie Hoppe Niemcy
36  Michael Strasser & Natalie Fellner Niemcy
36  Danylo Syednov & Kristina Kowaljow Niemcy
37  Robert Kranz & Maria Hirnich Niemcy
38  Andre Radon & Marina Ederer Niemcy
39  Mike-etienne Heinrich & Isabel Gundlach Niemcy
41  Rafael Jucha & Andrea Kleist Niemcy
41  Maximilian Scheuermann & Carolin Drescher Niemcy
42  Peter Chen & Ursula Robl Austria
44  Vitalis Steiner & Inna Klein (aka Schneider ) Niemcy
44  Daniel Tenhagen & Andrea Doeven Niemcy
48  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Niemcy
48  Peter Brunzel & Janina Wrede Niemcy
48  Dimitrios Nicolos & Jacqueline Jania Niemcy
48  Sebastian Stölmacker & Marina Forster Niemcy

Runda 1 (górne 92)

50  Martin Hartmann & Christina Hannappel Niemcy
50  Tobias Kugellis & Raffaela Kruse Niemcy
51  Christian Pohl & Luise Gantenbein Niemcy
57  David Gessert & Nadine Thierfelder Niemcy
57  Georg Jansen & Maria Blockus Niemcy
57  Leroy Martin & Anna Vogel Niemcy
57  Sebastian Meyer & Susann Jehnichen Niemcy
57  Lutz Niebank & Michaela Niebank Niemcy
57  Markus Oehlerich & Bettina Seidl Niemcy
62  Tobias Blödner & Anja Rudat Niemcy
62  Giuseppe Gangemi & Daniela Simon Niemcy
62  Sven Jastrow & Antje Beckmann Niemcy
62  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Niemcy
62  Christian Spiekermann & Stefanie Hilbert Niemcy
64  Adrian Obladen & Nadine Oeser Niemcy
64  Christian Platz & Anja Pritzsche Niemcy
68  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Niemcy
68  Bjorn Paffen & Laura Giustiniano Niemcy
68  Hendrik Rottlander & Larissa Puhlmann Niemcy
68  Enrico Tschöpel & Annika Siems Niemcy
69  Jan Ehlers & Melanie Ehlers (aka Fromme) Niemcy
70  Bjorn Wachsmuth & Natascha Wachsmuth Niemcy
71  Florian El-amir & Patricia Müller Niemcy
72  Oscar Zach & Astrid Drexler Niemcy
73  Johannes Faber & Kerstin Poppe Niemcy
75  Mathias Arnhold & Anne Pawlas Niemcy
75  Maxim Vassilev & Ekaterina Garbina Niemcy
79  Kai Arnold & Teresa Tyll Niemcy
79  Henning Badrow & Anne Knorr Niemcy
79  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Niemcy
79  Andreas Saemann & Anja Koch Niemcy
84  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Niemcy
84  Frank Drenda & Vicky Brückner Niemcy
84  Sven Steffen Gehring & Stefanie Balschukat Niemcy
84  Rene Herrmann & Inga Meyer Niemcy
84  Benjamin Kirschner & Irina Romm Niemcy
85  Patrick Domburg & Nadine Domburg Niemcy
86  Steven Krzenciessa & Sabrina Hartwich Niemcy
91  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Niemcy
91  Mike Heirich & Maren Mölleken Niemcy
91  Sven Langer & Julia Boegel Niemcy
91  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
91  Manuel Schuchardt & Vanessa Grunwitz Niemcy
92  John Alberts & Leefke Weichselbaum Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}