Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur B Latin 23 marca 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

36th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 21 marca 2008

Amateur B Latin 23 marca 2008

Finał

1  Dimitriy Macrinici & Rosa Schuler Niemcy
2  Stefan Herzog & Cornelia Kreuter Austria
3  Michael Urban & Laura Kohout Niemcy
4  Bernhard Gschwandtner & Anita Pohl Austria
5  Eduard Kremen & Elena Kremen (aka Kementschutskaja ) Niemcy
6  Raphael Gross & Sabrina Letzel Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Felix Kostyrok & Stephanie Abraham Niemcy
8  Oliver Esser & Eugenia Diarra Niemcy
9  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Austria
10  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Austria
11  Jan Phillip Dethloff & Anna Schulze Niemcy
12  Daniel Schwingenheuer & Katharina Sattelmeier Niemcy

Ćwierćfinał

13  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Niemcy
14  Markus Postera & Isabelle Ciomber Niemcy
15  Frederik Kaul & Carina Noack Niemcy
15  David Steindl & Katharina Grabitzer Niemcy
17  Erwin Acs & Sabrina Kolb Niemcy
17  Marc Benjamin Fellbusch & Anna Schnekker Niemcy
19  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Niemcy
20  Alexsander Hildebrandt & Tatjana Eichler Niemcy
20  Christian Spiegl & Anna Vokhmyakova Niemcy
22  Larsole Rühmann & Juliane Schulze Niemcy
23  Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Niemcy

Runda 3 (górne 36)

24  Jan Neumann & Ulrike Mittermeier Niemcy
24  Christian Schlüer & Daniela Mitter Niemcy
26  Markus Caspers & Daria Knopp Niemcy
26  Stefan Epping & Ines Behrendt Niemcy
28  Eduard Kats & Rebecca Schone Niemcy
28  Carl-christoph Müller & Nadine Drawert Niemcy
28  Alexander Stang & Anna Gerich Niemcy
31  Stefan Woisin & Nadine Scheitz Niemcy
32  Finn-hendrik Schmidt & Veronika Heinz Niemcy
33  Christian Prohaska & Blanca Penner Niemcy
34  Björn Wiechmann & Jasmin Kaca Niemcy
35  Serge Dagilew & Kristina Kasanzev Niemcy
36  Deniz Atamann & Marika Baur Niemcy

Runda 2 (górne 58)

37  Philipp Brusendorf & Nina Kozubski Niemcy
37  Boris Golubovic & Hannah Busch Niemcy
37  Ralf Lambertz & Saskia Sparke Niemcy
37  Niko Maier & Franziska Lefeber Niemcy
37  Torsten Schmidt-schauerte & Mareike Müller Niemcy
42  Michael Kirsebauer & Lisa Kirsebauer Niemcy
42  Gerald Kunzmann & Leonie Holzinger Niemcy
44  Christian Paschek & Sonja Schlosser Niemcy
44  Michael Schwarze & Kathrin Wachshofer Niemcy
46  Stefan Sixt & Christiane Schopf Austria
47  Gleb Belov & Felicitas Timmler Niemcy
47  Matthias Schilling & Desiree Mate Niemcy
49  Robert Kovas & Svenja Dürr Niemcy
49  Reinhard Müller & Annett Neumann Niemcy
51  Igor Akalowski & Jessica Weiske Niemcy
51  Marco Klapötke & Anne Steinmann Niemcy
51  Andreas Simon & Karolin Knost Niemcy
51  Eike Wenzel & Nadine Munch Niemcy
55  Torsten Drewes & Johanna Voß Niemcy
56  Jobst Stegmann & Imke Teuchert Niemcy
57  Florian Rüttinger & Khira Heier Niemcy
58  Marc Niwolik & Sabrina Torke Niemcy

Runda 1 (górne 114)

59  Sebastian Foppe & Tatjana Berg Niemcy
59  Mark Geppert & Andrea Matthies Niemcy
59  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Niemcy
59  Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
63  Li Ai & Anna Byelgorodska Niemcy
63  Tobias Fischer & Martina Diemann Niemcy
63  Sascha Timmen & Ann-christin Lautz Niemcy
66  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
66  Karsten Voigt & Nicole Biebig Niemcy
68  Björn Clausen & Linda Bernau Niemcy
68  Max Forster & Angie-luise Jordan Niemcy
68  Mathias Morzek & Juliane Volke Niemcy
68  Denis Weber & Nadin Weber Niemcy
72  Andre Bartol & Michelle Ohlendorf Niemcy
72  Maximilian Horst & Katrin Horst Niemcy
72  Timo Pagel & Sabrina Jagow Niemcy
75  Martin Bewersdorf & Julia Michelsen Niemcy
75  Dirk Ladenstein & Jennifer Klute Niemcy
75  Christoph Preiss & Nadine Fischer Austria
75  David Schoen & Christina Von Nordheim Niemcy
75  Stefan Trubswetter & Daniela Hoffmann Niemcy
75  Florian Zimmer & Julia Bach Niemcy
81  Forian Habison & Manuela Szihn Austria
81  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Niemcy
81  Bjorn Semmrich & Nicole Nagelschmidt Niemcy
81  Alexander Willesch & Daniela Corbett Niemcy
85  Tobias Lehmann & Beatrice Arndt Niemcy
86  Kevin Holzhüter & Olga Schweizer Niemcy
86  Stefan Joeres & Vanessa Meier Niemcy
86  Johannes Sitnikow & Evgeniya Krantvays Niemcy
89  Christian Holle & Janina Harms (aka Bach) Niemcy
89  Marcus Korndorfer & Rebecca Reichards Niemcy
89  Manuel Maier & Dorothea Wolf Niemcy
92  Kai Griesbacher & Margit Lammel Niemcy
92  Christian Koop & Janina Hartmann Niemcy
92  Patrick Löhr & Ilka Reinhardt Niemcy
92  Michael Prigozin & Kerstin Pötzsch Niemcy
92  Benjamin Schröder & Stephanie Liebig Niemcy
97  Alexander Von Biberstein & Saskia Stark Niemcy
97  Marcel Halwass & Anja Koltermann Niemcy
97  Stefan Holz & Kendra Zejer Niemcy
97  Jörg Hendrik Kappes & Susanne Jung Niemcy
97  Stefan Saling & Brigitte Veselka Niemcy
102  Florian Wolff & Franziska Wolff Niemcy
103  Moritz Frommolt & Ilka Paulß Niemcy
103  Michael Neuss & Stephanie Namyslo Niemcy
105  Torben Franz & Inga Dietz Niemcy
105  Mike Schmiedel & Anna Figiel Niemcy
107  Sebastian Hackl & Manuela Veriho Niemcy
107  Patrick Kehren & Daniela Klaumunzer Niemcy
107  Thomas Schmid & Marion Seidl Niemcy
110  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
111  Marco Blickensdorf & Franziska Dempe Niemcy
111  Marco Brüser & Christine Tovar Niemcy
111  Chris Krauser & Anne Albe Niemcy
114  Robert Kinnl & Teresa Kästenbauer Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}