Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur C Standard 21 marca 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

36th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 21 marca 2008

Amateur C Standard 21 marca 2008

Finał

1  Rainer Pokoj & Ricarda Kissler Niemcy
2  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Niemcy
3  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
4  Alexander Höller & Elisabeth Margreiter Austria
5  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Niemcy
6  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Reinhard Müller & Annett Neumann Niemcy
7  Sebastian Rost & Anja Lohr Niemcy
7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Niemcy
10  Fabian Völz & Christina Ulherr Niemcy
11  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Niemcy
11  Michael Sommerer & Miriam Lindner Niemcy
13  Maximilian Arlt & Sarah Gentzsch Niemcy
13  Stefan Gailer & Julia Mildenberger Niemcy

Ćwierćfinał

15  Maximilian Paul & Sonja Richter Niemcy
15  Christoph Stelzer & Linn Frohse Niemcy
17  Daniel Mertens & Indra Wetzel Niemcy
18  Maurizio Bonura & Anna Bonura Niemcy
18  Sebastian Huth & Alexandra Oly Niemcy
18  Karsten Voigt & Nicole Biebig Niemcy
18  Philipp Wortmann & Julia Okatz Niemcy
22  Peter Schemel & Anja Werner Niemcy
23  Kushtrim Demolli & Sabrina Haase Niemcy
23  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Niemcy
25  Marco Baumann & Julia Roth Niemcy
26  Chris Krauser & Anne Albe Niemcy
27  Martin Hotzel & Linda Bleul Niemcy
27  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Niemcy

Runda 2 (górne 52)

29  Klas Hatje & Gesa Ringe Niemcy
29  Tristan Helwig & Lilli Koch Niemcy
29  Waldemar Kleinschmidt & Marina Kleinschmidt Niemcy
29  Andreas Lemm & Janina Reinhardt Niemcy
33  Andreas Eppleé & Sandra Müller Harboe Niemcy
33  Markus Kränzel & Desiree Schöndeling Niemcy
33  Jan Max Reinhardt & Hauke Fenner Niemcy
33  Christian Roessler & Katharina Dombrowski Niemcy
37  Martin Just & Pia Kruger Niemcy
37  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Niemcy
39  Holger Boelitz & Anja Queißner Niemcy
39  Jens Hemmerling & Tanja Maske Niemcy
39  Jochen Luther & Janine Mühlmann Niemcy
42  Johannes Benedix & Jennifer Reers Niemcy
42  Christoph Dorber & Cathleen Haake Niemcy
44  Christoph Wendel & Sarah Engelbrecht Niemcy
45  Harald Gneiting & Elke Gneiting Niemcy
45  Robert Kromberg & Romy Becker Niemcy
45  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Niemcy
45  Tobias Neugebauer & Erika Neugebauer (aka Aretz) Niemcy
49  Mathias Buhrow & Manuela Rudolph Niemcy
50  Sebastian Gemmecke & Hanne Lucas Niemcy
50  Sebastian Wagner & Janina Everding Niemcy
52  Tim Ramke & Ramona Reich Niemcy

Runda 1 (górne 99)

53  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Niemcy
53  Alexander Stang & Anna Gerich Niemcy
55  Marcus Buchel & Yvonne Seidel Niemcy
55  Thorsten Hambörger & Susanne Krummrei Niemcy
55  Sebastian Sennewald & Cornelia Kowtsch Niemcy
55  Marco Walz & Kay-yvonne Campe Niemcy
60  Andreas Koelen & Suzanne Koelen (aka Hofmiller) Niemcy
60  Florian Pickart & Katharina Lamp Niemcy
60  Johannes Prodinger & Monika Buchberger Austria
60  Alexander Schmalz & Ina Groß Niemcy
64  Fabian Becker & Vera Wackeren Niemcy
64  Thiemo Meyer & Sarah Engels Niemcy
64  Sven Overbeck & Christiane Rössner Niemcy
67  Matthias Gehre & Stefanie Schlegel Niemcy
67  Thomas Stark & Julia Hertel Niemcy
67  Daniel Wothe & Galina Konovalova Niemcy
70  Carsten Euler & Katharina Wilmsen Niemcy
70  Christoph Kämmerer & Andrea Koppers Niemcy
70  Thomas Keßler & Katrin Daniel Niemcy
70  Michael Kielburger & Verena Tophofen Niemcy
70  Manuel Maier & Dorothea Wolf Niemcy
70  Uwe Schnellrath & Brigitte Ulrichs Niemcy
70  Peter Schumann & Agnes Schumann Niemcy
77  Gerald Aigner & Melanie Aigner Austria
77  Claas Benner & Mareike Rösler (aka Gabriel) Niemcy
77  Corbinian Butz & Sabine Lonitz Niemcy
77  Thorsten Grigat & Meike Burian Niemcy
77  Thomas Metje & Constanze Fierenz Niemcy
82  Tom Henschel & Sandra Flierl Niemcy
82  Robert Liebers & Franziska Grube Niemcy
82  Marcus Meinhardt & Lena Flamm Niemcy
82  Christoph Preiss & Nadine Fischer Austria
82  Philipp Reichert & Julia Hoffmann Niemcy
87  Daniel Althoff & Madeleine Prell Niemcy
87  Tobias Euler & Sylvia Beckers Niemcy
87  Stefan Kos & Katharina Pils Niemcy
87  Lars Rattig & Andrea Schluter Niemcy
87  Rico Von Ziegler & Eileen Raschdorff Niemcy
92  Björn Lünert & Johanna Marten Niemcy
92  Uwe Wernz & Silke Bentzinger Niemcy
95  Sören Bankrath & Daniela Weber Niemcy
96  Sonke Haseloh & Sandra Meyrowitz Niemcy
96  Thomas Lorgi & Tina Lorgi Niemcy
96  Torsten Preissner & Carolin Euler Niemcy
96  Oliver Schweer & Liliya Azvolynska Niemcy
100  Sebastian Bigdon & Geraldine Kaiser Niemcy
100  Mario Illinger & Stephanie Stock Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}