Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior II Standard 21 marca 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

36th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 21 marca 2008

IDSF Senior II Standard 21 marca 2008

Finał

1  Bernd Kiefer & Monika Kiefer Niemcy
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Niemcy
3  Michael Lindner & Beate Lindner Niemcy
4  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Niemcy
5  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Niemcy
6  Jari Redsven & Anne Redsven Finlandia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Niemcy
8  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Niemcy
8  Norbert Schade & Arne Marina Schade Niemcy
10  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Niemcy
10  Roland Taron & Siegrun Taron Niemcy
12  Holger Kohlschmidt & Sabine Kohlschmidt Niemcy
13  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Niemcy

Ćwierćfinał

14  Jouko Leppala & Helja Leppala Finlandia
14  Anton Novak & Susanna Novak Austria
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Austria
17  Rainer Quenzel & Astrid Quenzel Niemcy
17  Michael Wierzbicki & Grazyna Wierzbicki Niemcy
19  Ivone Donello & Daniela Pupin Włochy
20  Georg Mertens & Mariele Wedam Niemcy
21  Karl-Heinz Reimann & Vera Krewerth Niemcy
21  Wilfried Seidel & Annette Seidel Niemcy
23  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
23  Manfred Otto & Andrea Otto Niemcy

Runda 3 (górne 48)

25  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Niemcy
25  Jorg Stoffels & Karin Stoffels Niemcy
27  Peter Fischer & Regina Fischer Niemcy
27  Rainer Grasmaier & Christine Hiller Niemcy
27  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Finlandia
30  Bohumil Cech & Pavla Cech Czechy
30  Manfred Haerer & Birgit Haerer Niemcy
32  Jiri Plsek & Jana Plskova Czechy
33  Erland Feigenbutz & Mania Feigenbutz Niemcy
33  Horst Otto & Gabriele Otto (aka Junck) Niemcy
35  Hansjörg Spiecker & Petra Carstensen Niemcy
35  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
37  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Niemcy
37  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Austria
39  Michele Menniello & Cinzia Todini Włochy
39  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Finlandia
41  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Niemcy
41  Markus Eggert & Angela Nielandt (aka Josteit) Niemcy
41  Manfred Kerschner & Monica Kügler Austria
41  Dario Vignando & Sandra Bomben Włochy
45  Erich Tremetzberger & Eva-maria Tremetzberger Austria
46  Thomas Fiege & Sigrid Fiege Niemcy
47  Frank Roscher & Kerstin Roscher Niemcy
48  Thomas Dose & Marlis Dose Niemcy

Runda 2 (górne 81)

49  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Niemcy
49  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Niemcy
51  Ralf Bode & Mechthild Bode Niemcy
51  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Niemcy
51  Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Niemcy
54  Jörg Monse & Beate Monse Niemcy
54  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Niemcy
56  Detlev Kox & Martina Ehrhardt Niemcy
56  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Austria
56  Rainer Rasper & Judith Rasper Niemcy
56  Ralf Rösch & Nursen Rösch Niemcy
56  Erik Winkler & Bettina Winkler Niemcy
61  Dieter Behnke & Gabi Tasler Niemcy
61  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Niemcy
61  Berthold Kröger & Astrid Kröger Niemcy
64  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Niemcy
64  Tilo Kaiser & Kerstin Kaiser Niemcy
64  Hans Jürgen Klatt & Susanne Klatt Niemcy
64  Hilmar Schlager & Sylvia Schlager Niemcy
68  Stephan Laue & Marion Laue Niemcy
69  Hans-Peter Mehlau & Ute Mehlau Niemcy
69  Ekkehard Neumann & Anette Neumann Niemcy
71  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Włochy
71  Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Niemcy
71  Gerhard Winkler & Monika Winkler Niemcy
74  Wolfgang Wiese & Petra Wiese Niemcy
75  Karl Kunstfeld & Lilo Kunstfeld Niemcy
76  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Niemcy
76  Jurgen Sperwien & Manuela Sperwien Niemcy
76  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Niemcy
79  Jürgen Klein & Gabriele Klein Niemcy
79  Michel Müller & Elke Rüffler Niemcy
79  Jürgen Stahnke & Patricia Stahnke Niemcy

Runda 1 (górne 106)

82  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Niemcy
83  Steffen Blunck & Birgit Blunck Niemcy
83  Thomas Führt & Susanne Steffen (aka Führt) Niemcy
83  Volker Münch & Petra Münch Niemcy
86  Karl Hengl & Silvia Schernberger Austria
86  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Niemcy
88  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Niemcy
89  Michael Schneider & Monika Schneider Niemcy
89  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Niemcy
91  Olaf Geisler & Petra Geisler Niemcy
91  Leo Rein & Ursula Rein Niemcy
91  Günther Rossmann & Edith Barthold (aka Sander) Niemcy
91  Detlef Zinnendorf & Andrea Schlüter (aka Grünewald) Niemcy
95  Georg Haag & Michaela Haag Austria
95  Gunnar Wagner & Helga Biernoth Niemcy
97  Jürgen Seifert & Petra Mansbart Niemcy
98  Michael Tonko & Sylvia Tonko Niemcy
99  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Niemcy
100  Peter Kindler & Cornelia Kindler Niemcy
100  Ulrich Spreng & Ute Maria Heinz Niemcy
103  Bernd Dürre & Petra Dietrich (aka Lehmann ) Niemcy
103  Andreas Koczwara & Anne Koczwara Niemcy
105  Klaus Wendl & Ruth Wendl Austria
106  Günter Andersch & Mechthild Andersch-Gerber Niemcy
106  Günter Denk & Regina Graf Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}