Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Latin 22 marca 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

36th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 21 marca 2008

IDSF Senior I Latin 22 marca 2008

Finał

1  Michael Sawang & Claudia Sawang Niemcy
2  Georg Bröker & Susanne Schantora Niemcy
3  Petri Jarvinen & Ulla Jarvinen Finlandia
4  Bernd Lachenmaier & Sibille Vinzens Niemcy
5  Markus Volker & Wilhelma Wolff Niemcy
6  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Markus Grebe & Stephanie Grebe (aka Schikora) Niemcy
8  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Niemcy
9  Andreas Krause & Karin Saleina Niemcy
10  Lutz Niebank & Michaela Niebank Niemcy
11  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
11  Frederic Saxe & Valerie Weijts Belgia

Ćwierćfinał

13  Jörg Heberer & Alexandra Heberer Niemcy
14  Eugen Gal & Eva Hamann Niemcy
14  Mike Heirich & Maren Mölleken Niemcy
14  Luc Vlieghe & Severine Bekaert Belgia
17  Oliver Beetz & Tina Zettelmeier Niemcy
18  Patrick Fargier & Brigitte Fargier Francja
19  Harald Dormann & Anja Dormann Niemcy
19  Martin Saebi & Anita Gruschka Niemcy
21  Agostino Coro & Maria Maiorano Belgia
22  Georg Fleischer & Annabel Mak Niemcy
22  Harald Gritzner & Eva Gritzner Niemcy
24  Harald Haibl & Barbara Reeh Niemcy

Runda 2 (górne 36)

25  Uwe Möller & Elke Stoltze Niemcy
26  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
27  Oliver Defren & Gaby Defren Niemcy
27  Arkadiusz Zajac & Karina Zajac Polska
29  Robert Zbrzezny & Jolanta Zbrzezna Polska
30  Holger Bernien & Sylvia Bernien Niemcy
31  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Niemcy
31  Frank Siegert & Cornelia Schicke Niemcy
31  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Niemcy
34  Helmut Harrer & Alexandra Braun Niemcy
34  Ramen Sen & Fides Matzdorf Anglia
36  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Niemcy

Runda 1 (górne 45)

37  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Niemcy
38  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Niemcy
38  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rosja
40  Peter Duschek & Gudrun Duschek Niemcy
40  Egon Pircher & Lydia Pircher Austria
42  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Łotwa
43  Frank Kleine & Kerstin Kleine Niemcy
44  Karl Kopf & Margit Alam Austria
45  Alain Rastelli & Michelle Rastelli Francja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}