Results from 36th Blue Band of the River Spree - Senior I C Standard 21 marca 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

36th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 21 marca 2008

Senior I C Standard 21 marca 2008

Finał

1  Jürgen Vosskamp & Beate Vosskamp Niemcy
2  Roman Fischer & Anita von Hertel Niemcy
3  Jens Wolfram & Silke Wolfram Niemcy
4  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

5  Martin Görisch & Anette Bauer Niemcy
5  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Niemcy
5  Gunnar Harms & Kirsten Berndt Niemcy
5  Manfred Houben & Martina Houben Niemcy
5  Bert Jacobs & Susanne Jacobs Niemcy
5  Ralf Lederer & Petra Lederer Niemcy
5  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Austria

Ćwierćfinał

12  Karl Appel & Anja Wilhelm Niemcy
12  Rainer Niltop & Pia Niltop Niemcy
14  Karl-Heinz Berg & Anke Hillger Niemcy
14  Gerhard Kollmann & Susanne Kollmann Austria
14  Jan Steinmetzer & Doreen Steinmetzer Niemcy
17  Eckhard Junge & Petra Von Thaden Niemcy
18  Frank Dempewolf & Daniela Dempewolf Niemcy
18  Mario Klein & Catharina Klein Niemcy
20  Bernd Stephan & Ina Stephan Niemcy
21  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Niemcy

Runda 2 (górne 36)

22  Jens Bode & Stefanie Bode-glatz Niemcy
22  Jürgen Lüders & Karin Lüders Niemcy
22  Jörg Von Bussche & Maren Langfeldt Niemcy
25  Matthias Holtschlag & Lucia Holtschlag Niemcy
25  Mario Steinmeyer & Eliane Schröder Niemcy
27  Günter Mehringer & Caterina Vogel Niemcy
27  Serge Millrose & Ilona Beer Niemcy
27  Mike Peters & Kerstin Peters Niemcy
30  Martin Brinker & Martina Brinker Niemcy
31  Lutz Hoscheck & Jana Hoscheck Niemcy
32  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Austria
32  Evgeniy Mochkin & Leni Mochkina Niemcy
34  Lupo-Detlef Wolff & Rebecca Wolff Niemcy
35  Sven Barwanitz & Michaela Barwanitz Niemcy
35  Egon Pircher & Lydia Pircher Austria

Runda 1 (górne 69)

37  Roland Adam & Beate Fischer Niemcy
37  Hans Ulrich Bucek & Daniela Gdaniec Krakau Niemcy
37  Dirk Höpfner & Brit Kirsten Höpfner Niemcy
37  Joachim Moser & Hildegard Goger Austria
37  Uwe Pessel & Elke Pessel (aka Steiner) Niemcy
37  Thomas Schluter & Petra Dalldorf Niemcy
37  Jürgen Schmidt & Kirsten Schmidt Niemcy
37  Horst Sobotta & Birgit Sobotta Niemcy
45  Heinz Brack & Anke Wernicke Niemcy
46  Frank Braun & Jutta Spiess Niemcy
46  Thomas Diekmann & Andrea Diekmann Niemcy
46  Peter Holzner & Ulrike Holzner Niemcy
46  Reiner Ölschläger & Beate Ölschläger Niemcy
46  Gunter Reichel & Ina Reichel Niemcy
46  Udo Schulte & Angelika Schulte Niemcy
52  Thorsten Reinhardt & Corinna Kock Niemcy
53  Wolfgang Kallasch & Martina Kallasch Niemcy
53  Ulrich Linnemann & Andrea Linnemann Niemcy
53  Michael Stöckl & Andrea Stöckl Niemcy
53  Wolfgang Zander & Martina Zander Niemcy
57  Heiko Gorski & Maren Gorski Niemcy
58  Michael Rodemann & Nicola Rosenkranz Niemcy
59  Wolfgang Bannies & Martina Bannies Niemcy
59  Rudolf Schütte & Jungfang Lü Niemcy
59  Axel Schypulla & Angela Klinge Niemcy
59  Klaus Weselmann & Maria Weselmann Niemcy
63  Frank Große & Eveline Große Niemcy
63  Karl-Heinz Lachmund & Petra Lachmund Niemcy
63  Peter Stoltefuss & Petra Stoltefuss Niemcy
66  Franz Dörnemann & Ute Dörnemann Niemcy
66  Karl Matthias Vetter & Cornelia Mästle Niemcy
68  Harald Fried & Caroline Fried Niemcy
68  Frank Niklas & Kerstin Niklas (aka Funk) Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}