Results from 37th Blue Band of the River Spree - Amateur B Latin 13 kwietnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

37th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 10 kwietnia 2009

Amateur B Latin 13 kwietnia 2009

Finał

1  Raimund Meier & Anna-lena Wiegmann Niemcy
2  Nick Dieckmann & Annik Burger Niemcy
3  Stefan Tilp & Stephanie Keusch Niemcy
4  Ronald Hofer & Therese Lemmerer Austria
5  Markus Postera & Isabelle Ciomber Niemcy
6  Larsole Rühmann & Juliane Schulze Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [18] Jan Backes & Vera Müller Niemcy
7  [18] Manuel Burkart & Carina Kögel Niemcy
7  [18] Jan Phillip Dethloff & Anna Schulze Niemcy
10  [17] Thomas Glassen & Lalena Moseler Niemcy
11  [16] Alexander Horst & Lena Schulte Niemcy
12  [9] Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy

Ćwierćfinał

13  [20] Enrico Tschöpel & Bianca Degener Niemcy
14  [19] Andreas Laue & Elena Behrens Niemcy
14  [19] Kolja Mörsch & Regina Bektev Niemcy
14  [19] Flavio Salpetro & Miriam Stein Niemcy
14  [19] Alexander Stricker & Christina Tepaß Niemcy
18  [18] Christian Spiegl & Lea Benecke Niemcy
19  [16] Jacob Wieczorek & Luisa Köhler Niemcy
20  [15] Stefan Sixt & Christiane Schopf Austria
21  [13] Markus Ehlert & Anette Gurnik Niemcy
22  [9] Andreas Hörmann & Elisabeth Kanettis Austria
23  Frederik Kaul & Carina Noack Niemcy

Runda 3 (górne 33)

24  [18] Konrad Gleske & Nancy Pusch Niemcy
24  [18] Vadim Merkel & Gesa Oldenbüttel Niemcy
26  [15] Tim Böttcher & Isabelle Gerka Niemcy
26  [15] Marc Lüddecke & Jennifer Meneghetti Niemcy
28  [14] Nikolaus Alessandria & Janne-sara Pietsch Niemcy
28  [14] Petko Andonov & Natalia Niewiadomska Niemcy
28  [14] Thomas Renkel & Saskia Beck Niemcy
31  [9] Kim Oliver Köbisch & Sabine Hartke Niemcy
31  [9] Dirk Laschet & Meike Beer Niemcy
33  [6] Tobias Lengenfeld & Sandra Nitschke Niemcy

Runda 2 (górne 58)

34  [18] Sebastian Foppe & Valerie Döhring Niemcy
34  [18] Necim Hajlaoui & Katharina Troizka Niemcy
34  [18] Romano Marowski & Rostislava Rupcheva Niemcy
34  [18] Max-gregor Renkwitz & Alina Iskhakova Niemcy
34  [18] Thorben Sänger & Simone Büker Niemcy
34  [18] Manuel Wiese & Maylin Wied Niemcy
40  [17] Matthias Kleffmann & Magdalena Ziola Niemcy
40  [17] Alexander Willesch & Daniela Corbett Niemcy
42  [16] Sven Malinowski & Brigitte Felix Niemcy
42  [16] Franz Osterwald & Michaela Hirschmann Niemcy
44  [15] Jan Zaminer & Muna Brisam Niemcy
44  [15] Jan Zimmermann & Magdalena Czekala Niemcy
46  [14] Nicholas Chan & Nataliya Kosynska Niemcy
47  [13] Manuel Maier & Dorothea Wolf Niemcy
48  [12] René Schulte & Katija Kessler Niemcy
49  [11] Alexander Borsch & Anna Bechen Niemcy
49  [11] Valentin Unruh & Jana Bilenko Niemcy
51  [10] Bastian Reitz & Pia Radine Niemcy
52  [9] Matthias Busch & Jessica Lepszy Niemcy
52  [9] Peter Rupp & Elisaweta Rabowskaja Niemcy
52  [9] Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
55  [8] Robert Autsch & Mareike Ponsel Niemcy
55  [8] Lars Kaiser & Angela Prietz Niemcy
55  [8] Eike Wenzel & Nadine Munch Niemcy
58  [5] Gerrit Kiener & Melanie Renken Niemcy

Runda 1 (górne 112)

59  [20] Boris Golubovic & Maike Ahrens Niemcy
59  [20] Thorsten Lenerz & Melina Ferreira Damora Niemcy
59  [20] Quanah Miko Sanchez & Annika Rommeler Niemcy
59  [20] Felix Schaffeld & Sarah Nierswitzki Niemcy
59  [20] Christoph Strasser & Verena Umissa Austria
64  [19] Adrien Emrich & Nadja Korlatzki Niemcy
64  [19] Max Forster & Angie-luise Jordan Niemcy
64  [19] Alexander Nedderhoff & Tineke Steiger Niemcy
67  [18] Dominik Keindl & Sandra Wery Niemcy
67  [18] Tobias Wagner & Eva Alexandra Smirek Niemcy
69  [17] Björn Clausen & Linda Geske Niemcy
70  [16] Erwin Acs & Sabrina Kolb Niemcy
70  [16] Christopher Binder & Ann-christin Gebhardt Niemcy
70  [16] Eric Hillebrand & Jessica Fischer Niemcy
70  [16] Dirk Ladewig & Nina Kozubski Niemcy
70  [16] Mathias Lempart & Susannah Havermann Niemcy
75  [15] Jost Bissel & Katrin Giller Niemcy
75  [15] Andre Hamelmann & Vanessa Gräbner Niemcy
75  [15] Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Niemcy
75  [15] Fei Tao & Diana Dillmann Niemcy
79  [14] Martin Daniel & Carina Espinar Lorente Niemcy
79  [14] Lars Fischer & Carmen Bödeker (aka Fischer) Niemcy
79  [14] Thomas Möller & Vanessa Sikorski Niemcy
82  [13] Florian Pickart & Katharina Lamp Niemcy
82  [13] Christoph Preiss & Natalie Zettl Austria
82  [13] Fabien Vater & Diana Kushnir Niemcy
85  [12] Simon Dinse & Nadja Grönwohldt Niemcy
85  [12] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Niemcy
85  [12] Anton Kohutovic & Maria Orolinova Słowacja
88  [11] Johannes Fuchs & Katja Schulz Niemcy
88  [11] Andreas Rausch & Viktoria Schmidt Niemcy
88  [11] Christian Roessler & Katharina Dombrowski Niemcy
88  [11] Johannes Sitnikow & Evgeniya Krantvays Niemcy
92  [10] Ansgar Ickes & Doreen Zirkler Niemcy
92  [10] Jochen Köhler & Meike Kerscher Niemcy
94  [9] Alexander Angermann & Martina Fritsch Niemcy
94  [9] Christian Holle & Janina Harms (aka Bach) Niemcy
96  [8] Patrick Hummel & Melissa Finger Niemcy
97  [7] Steffen Laux & Julia Bauer Niemcy
97  [7] Wolfgang Reyser & Katrin Ruder Niemcy
97  [7] Tom Wohlfahrt & Wiebke Reichenbach Niemcy
100  [6] Malte Borstel & Andrea Schumacher Niemcy
100  [6] Andreas Schmidbauer & Katharina Hermannsdorfer Niemcy
100  [6] Gerd Schmidts & Stefanie Zwiessler Niemcy
100  [6] Konstantin Tsang & Franziska Kiehling Niemcy
104  [5] Stefan Holz & Kendra Zejer Niemcy
104  [5] Jörg Hendrik Kappes & Susanne Jung Niemcy
104  [5] Dirk Langner & Ilka Langner Niemcy
104  [5] Matthias Schiller & Diana Schwarzfischer (aka Schiller) Niemcy
108  [4] Patrick Schröder & Desislava Nikolova Niemcy
109  [3] Julian Stahnke & Suzan Kuhfuss Niemcy
110  [2] Andreas Bork & Stefanie Thieme Niemcy
111  [1] Marco Blickensdorf & Franziska Dempe Niemcy
112  Vitalij Dobler & Kim Rübcke Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}