Results from 37th Blue Band of the River Spree - Amateur B Latin 13 kwietnia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

37th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 10 kwietnia 2009

Amateur B Latin 13 kwietnia 2009

Finał

1  Raimund Meier & Anna-lena Wiegmann Niemcy
2  Nick Dieckmann & Annik Burger Niemcy
3  Stefan Tilp & Stephanie Keusch Niemcy
4  Ronald Hofer & Therese Lemmerer Austria
5  Markus Postera & Isabelle Ciomber Niemcy
6  Larsole Rühmann & Juliane Schulze Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [18] Jan Backes & Vera Müller Niemcy
7  [18] Manuel Burkart & Carina Kögel Niemcy
7  [18] Jan Phillip Dethloff & Anna Schulze Niemcy
10  [17] Thomas Glassen & Lalena Moseler Niemcy
11  [16] Alexander Horst & Lena Schulte Niemcy
12  [9] Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy

Ćwierćfinał

13  [20] Enrico Tschöpel & Bianca Degener Niemcy
14  [19] Andreas Laue & Elena Behrens Niemcy
14  [19] Kolja Mörsch & Regina Bektev Niemcy
14  [19] Flavio Salpetro & Miriam Stein Niemcy
14  [19] Alexander Stricker & Christina Tepaß Niemcy
18  [18] Christian Spiegl & Lea Benecke Niemcy
19  [16] Jacob Wieczorek & Luisa Köhler Niemcy
20  [15] Stefan Sixt & Christiane Schopf Austria
21  [13] Markus Ehlert & Anette Gurnik Niemcy
22  [9] Andreas Hörmann & Elisabeth Kanettis Austria
23  Frederik Kaul & Carina Noack Niemcy

Runda 3 (górne 33)

24  [18] Konrad Gleske & Nancy Pusch Niemcy
24  [18] Vadim Merkel & Gesa Oldenbüttel Niemcy
26  [15] Tim Böttcher & Isabelle Gerka Niemcy
26  [15] Marc Lüddecke & Jennifer Meneghetti Niemcy
28  [14] Nikolaus Alessandria & Janne-sara Pietsch Niemcy
28  [14] Petko Andonov & Natalia Niewiadomska Niemcy
28  [14] Thomas Renkel & Saskia Beck Niemcy
31  [9] Kim Oliver Köbisch & Sabine Hartke Niemcy
31  [9] Dirk Laschet & Meike Beer Niemcy
33  [6] Tobias Lengenfeld & Sandra Nitschke Niemcy

Runda 2 (górne 58)

34  [18] Sebastian Foppe & Valerie Döhring Niemcy
34  [18] Necim Hajlaoui & Katharina Troizka Niemcy
34  [18] Romano Marowski & Rostislava Rupcheva Niemcy
34  [18] Max-gregor Renkwitz & Alina Iskhakova Niemcy
34  [18] Thorben Sänger & Simone Büker Niemcy
34  [18] Manuel Wiese & Maylin Wied Niemcy
40  [17] Matthias Kleffmann & Magdalena Ziola Niemcy
40  [17] Alexander Willesch & Daniela Corbett Niemcy
42  [16] Sven Malinowski & Brigitte Felix Niemcy
42  [16] Franz Osterwald & Michaela Hirschmann Niemcy
44  [15] Jan Zaminer & Muna Brisam Niemcy
44  [15] Jan Zimmermann & Magdalena Czekala Niemcy
46  [14] Nicholas Chan & Nataliya Kosynska Niemcy
47  [13] Manuel Maier & Dorothea Wolf Niemcy
48  [12] René Schulte & Katija Kessler Niemcy
49  [11] Alexander Borsch & Anna Bechen Niemcy
49  [11] Valentin Unruh & Jana Bilenko Niemcy
51  [10] Bastian Reitz & Pia Radine Niemcy
52  [9] Matthias Busch & Jessica Lepszy Niemcy
52  [9] Peter Rupp & Elisaweta Rabowskaja Niemcy
52  [9] Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
55  [8] Robert Autsch & Mareike Ponsel Niemcy
55  [8] Lars Kaiser & Angela Muller (aka Prietz) Niemcy
55  [8] Eike Wenzel & Nadine Munch Niemcy
58  [5] Gerrit Kiener & Melanie Renken Niemcy

Runda 1 (górne 112)

59  [20] Boris Golubovic & Maike Ahrens Niemcy
59  [20] Thorsten Lenerz & Melina Ferreira Damora Niemcy
59  [20] Quanah Miko Sanchez & Annika Rommeler Niemcy
59  [20] Felix Schaffeld & Sarah Nierswitzki Niemcy
59  [20] Christoph Strasser & Verena Umissa Austria
64  [19] Adrien Emrich & Nadja Korlatzki Niemcy
64  [19] Max Forster & Angie-luise Jordan Niemcy
64  [19] Alexander Nedderhoff & Tineke Steiger Niemcy
67  [18] Dominik Keindl & Sandra Wery Niemcy
67  [18] Tobias Wagner & Eva Alexandra Smirek Niemcy
69  [17] Björn Clausen & Linda Geske Niemcy
70  [16] Erwin Acs & Sabrina Kolb Niemcy
70  [16] Christopher Binder & Ann-christin Gebhardt Niemcy
70  [16] Eric Hillebrand & Jessica Fischer Niemcy
70  [16] Dirk Ladewig & Nina Kozubski Niemcy
70  [16] Mathias Lempart & Susannah Havermann Niemcy
75  [15] Jost Bissel & Katrin Giller Niemcy
75  [15] Andre Hamelmann & Vanessa Gräbner Niemcy
75  [15] Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Niemcy
75  [15] Fei Tao & Diana Dillmann Niemcy
79  [14] Martin Daniel & Carina Espinar Lorente Niemcy
79  [14] Lars Fischer & Carmen Bödeker (aka Fischer) Niemcy
79  [14] Thomas Möller & Vanessa Sikorski Niemcy
82  [13] Florian Pickart & Katharina Lamp Niemcy
82  [13] Christoph Preiss & Natalie Zettl Austria
82  [13] Fabien Vater & Diana Kushnir Niemcy
85  [12] Simon Dinse & Nadja Grönwohldt Niemcy
85  [12] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Niemcy
85  [12] Anton Kohutovic & Maria Orolinova Słowacja
88  [11] Johannes Fuchs & Katja Schulz Niemcy
88  [11] Andreas Rausch & Viktoria Schmidt Niemcy
88  [11] Christian Roessler & Katharina Dombrowski Niemcy
88  [11] Johannes Sitnikow & Evgeniya Krantvays Niemcy
92  [10] Ansgar Ickes & Doreen Zirkler Niemcy
92  [10] Jochen Köhler & Meike Kerscher Niemcy
94  [9] Alexander Angermann & Martina Fritsch Niemcy
94  [9] Christian Holle & Janina Harms (aka Bach) Niemcy
96  [8] Patrick Hummel & Melissa Finger Niemcy
97  [7] Steffen Laux & Julia Bauer Niemcy
97  [7] Wolfgang Reyser & Katrin Ruder Niemcy
97  [7] Tom Wohlfahrt & Wiebke Reichenbach Niemcy
100  [6] Malte Borstel & Andrea Schumacher Niemcy
100  [6] Andreas Schmidbauer & Katharina Hermannsdorfer Niemcy
100  [6] Gerd Schmidts & Stefanie Zwiessler Niemcy
100  [6] Konstantin Tsang & Franziska Kiehling Niemcy
104  [5] Stefan Holz & Kendra Zejer Niemcy
104  [5] Jörg Hendrik Kappes & Susanne Jung Niemcy
104  [5] Dirk Langner & Ilka Langner Niemcy
104  [5] Matthias Schiller & Diana Schwarzfischer (aka Schiller) Niemcy
108  [4] Patrick Schröder & Desislava Nikolova Niemcy
109  [3] Julian Stahnke & Suzan Kuhfuss Niemcy
110  [2] Andreas Bork & Stefanie Thieme Niemcy
111  [1] Marco Blickensdorf & Franziska Dempe Niemcy
112  Vitalij Dobler & Kim Rübcke Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}