Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult A Standard 3 kwietnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

38th Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 2 kwietnia 2010

Adult A Standard 3 kwietnia 2010

Finał

1  Phil Schwarick & Olga Golikow Niemcy
2  Nikolas Krause & Theresa Meindl Niemcy
3  Emanuel Fronhofer & Nina-maria Goldhahn (aka Fronhofer ) Niemcy
4  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Niemcy
5  Adrian Obladen & Nadine Oeser Niemcy
6  Hannes Voidel & Sandra Lossin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Niemcy
7  [20] Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Niemcy
9  [19] Eugen Boos & Franziska Schöne Niemcy
10  [18] Maximilian Labe & Constance Labe Niemcy
11  [15] Axel Molle & Reenste Seidenberg Niemcy
12  [8] Oliver Klepsch & Jennifer Woska Niemcy

Ćwierćfinał

13  [20] Tobias Krüger & Regina Volkova Niemcy
13  [20] Marcel Wagner & Denise Egenolf Niemcy
15  [19] Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
15  [19] Fabian Rudolph & Anette Harms Niemcy
15  [19] Paul Schwarze & Nina Horn Niemcy
18  [18] Sven Glass & Judith Holzwarth Niemcy
18  [18] Sebastian Rost & Anja Lohr Niemcy
20  [17] Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Niemcy
21  [14] Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Czechy
22  [11] Rafael Jucha & Maria Hirnich Niemcy
23  [9] Gerald Kranewitter & Katrin Kranewitter Austria
24  [8] Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Niemcy

Runda 2 (górne 45)

25  [22] Alexej Scheremetjew & Justine Rodewald Niemcy
26  [21] Christian Beckerat & Anja Beckerat Niemcy
26  [21] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Niemcy
28  [17] Arnd Steinhäuser & Martina Lotsch Niemcy
29  [15] Manuel Müller & Diana Materi Niemcy
30  [14] Gleb Belov & Felicitas Timmler Niemcy
31  [12] Carsten Senge & Inka Harder Niemcy
31  [12] Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
31  [12] Martin Zehle & Isabel Möller Niemcy
34  [11] Florian Flege & Katharina Meissner Niemcy
34  [11] Alexander Grabowski & Angela Sauer Niemcy
34  [11] Daniel Reker & Helena Schardt Niemcy
37  [10] Sebastian Laube & Laura Korndörfer Niemcy
38  [9] Torsten Schriewer & Melanie Weidlich Niemcy
39  [7] Marcus Knappe & Diana Pritzsche Niemcy
39  [7] Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Niemcy
39  [7] Sebastian Röhl & Sarah Leopold Niemcy
42  [6] Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Niemcy
42  [6] Heiko Weidlich & Melanie Marx Niemcy
44  [5] Mark Klinkenberg & Anne Katrin Ross Niemcy
45  [4] Nico Säring & Nicole Säring Niemcy

Runda 1 (górne 61)

46  [11] Marco Albrecht & Constanze Nicklisch Niemcy
46  [11] Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Czechy
46  [11] Christopher Melzer & Monika Libske Niemcy
46  [11] Horst Schinkel & Isabell Meides Niemcy
50  [9] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Niemcy
50  [9] Roman Pulz & Katharina Kulmann Niemcy
52  [8] Matthias Muller & Judith Maretzky Niemcy
53  [7] Jeremy Prasetyo & Katja Jagiello-debinska Niemcy
54  [6] Enrico Eilert & Jana Eilert Niemcy
54  [6] Constantin Von Saucken & Sabrina Kösters Niemcy
54  [6] Bernd Skora & Susan Borowitz Niemcy
57  [5] Holger Schilling & Susanne Felber Niemcy
58  [4] Henning Badrow & Frauke Dullek Niemcy
59  [3] Matthias Schmitt & Diana Schatz Niemcy
60  [2] Thorsten Kragh & Carina Rein Niemcy
61  Stefan Möllmann & Katja Cornelius-keller Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}