Results from 47. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 2 lutego 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

47. Goldstadtpokal
Niemcy - Pforzheim 2 lutego 2008

IDSF International Open Latin 2 lutego 2008

Finał

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
2  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
3  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
4  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
5  Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
6  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Edgar Marcos & Orsolya Toth Hiszpania
8  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
9  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
10  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
10  Anton Zherebtsov & Anna Jelnikova Niemcy
12  Gennady Bondarenko & Elena Zverevshchikova Niemcy

Ćwierćfinał

13  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
14  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
15  Massimo Sinato & Tanja Kuschill Niemcy
16  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
17  Ilia Russo & Maria Albert Słowacja
18  Denis Weinberg & Anastasija Jerjomina Niemcy
19  Erich Klann & Sarah Sophie Ritz Niemcy
20  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rosja
21  Dimitriy Barov & Liana Frank Niemcy
21  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
23  Daniel Juvet & Tamara Sommer Anglia
24  Marius Iepure & Christina Kessler Niemcy
25  Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy

Runda 2 (górne 48)

26  Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
27  Tobias Losert & Helena Kaschurow Niemcy
28  Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
29  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
30  Kyryl Shkuryeyev & Barbara Ribeiro Portugalia
31  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Niemcy
32  Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
33  Jan Knoll & Julia Herschel Niemcy
34  Simone Savina & Chiara Brusaschetto Włochy
35  Mike Delberg & Elain Delberg Niemcy
35  Simon Völbel & Ines Reiberg Niemcy
37  Alexander Horn & Anna Pachla Niemcy
38  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
38  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
40  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Niemcy
41  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Szwajcaria
41  Evgeniy Davydov & Nina Mishchenko Niemcy
43  Kirill Ganopolskyy & Victoria Kleinfelder Niemcy
43  Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
43  Robert Klann & Anna Ilchenko Niemcy
43  Daniel Mertens & Indra Wetzel Niemcy
43  Jan Seiter & Jessica Weinert Niemcy
43  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Niemcy

Runda 1 (górne 60)

49  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
49  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Grecja
51  Alexander Poad & Alena Babina Niemcy
52  Marian Herrmann & Nataliya Sakhnyuk Niemcy
53  George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
53  Andreas Spannagel & Vanessa Ritter Niemcy
55  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Grecja
56  Juli Mkrtutmian & Nadia Stier Niemcy
57  Mike-etienne Heinrich & Isabel Gundlach Niemcy
57  David Kiefer & Anne Oltmann Niemcy
59  Ozgun Caglar Ersoy & Simge Mentes Turcja
59  Gurkan Görmez & Ilgaz Görmez (aka Kaynar) Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}