Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 31 stycznia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

48. Goldstadtpokal
Niemcy - Pforzheim 31 stycznia 2009

IDSF International Open Latin 31 stycznia 2009

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rosja
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Niemcy

Ćwierćfinał

13  Roger Romero & Tamara Sommer Hiszpania
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Niemcy
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Rumunia
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Niemcy
20  Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Niemcy
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Niemcy

Runda 2 (górne 50)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Polska
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Niemcy
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Niemcy
31  Gerard Perez & Arismel Naya Hiszpania
32  Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Niemcy
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Niemcy
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Niemcy
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Polska
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Niemcy
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunia
41  David Jutge & Celine Leorat Francja
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Niemcy
43  Alexander Horn & Anna Pachla Niemcy
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Niemcy
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Niemcy
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Holandia
45  Ernst Rych & Franziska Becker Niemcy
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Szwajcaria

Runda 1 (górne 61)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Francja
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Grecja
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Niemcy
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Niemcy
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Niemcy
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Niemcy
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Niemcy
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Niemcy
60  Walter Hirning & Meike Schmid Niemcy
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}