Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Amateur A2 Latin 20 marca 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

4 Stage of Italy Championship Class A
Włochy - Fabriano 20 marca 2010

Amateur A2 Latin 20 marca 2010

Finał

1  Vito Tedesco & Anna Lorusso Włochy
2  Lorenzo Valerio La Pietra & Roberta Angarano Włochy
3  Simone Iannuzzi & Francesca Polce Włochy
4  Alessio Bitetto & Lorita Antonicelli Włochy
5  Michele Minafra & Martantonia La Forgia Włochy
6  Fabio Morrocu & Silvia Suella Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Domenico Riemma & Marika Corsale Włochy
8  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
9  William Picciau & Laura Marra Włochy
10  Simone Savina & Chiara Brusaschetto Włochy
11  Maurizio Buccirossi & Marianna Caso Włochy
12  Marco Schiaffino & Vanessa Hervantin Włochy

Ćwierćfinał

13  Giuseppe Trovato & Simona Ascolese Włochy
14  Antonino Runza & Miriam Catalano Włochy
15  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Włochy
15  Paolo Sanitate & Micaela Di Biagio Włochy
17  Giancarlo Catenacci & Alessia Di Lorenzo Włochy
18  Davide Cavallaro & Elsa Monteleone Włochy
19  Davide Civello & Elisa Cali Włochy
19  Antony Coppola & Maria Patti Włochy
19  Simone Spadoni & Jessica Sforza Włochy
22  Alessio Berti & Gaia Lazzarini Włochy
23  Cristian Fidanzi & Martina Rebecchini Włochy
24  Celestino Di Cicco & Claudia Di Nicola Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Daniele Maurizi & Lorenza Pesce Włochy
25  Paolo Racioppa & Marilena Guerra Włochy
27  Gaetano Cali & Denise Marchese Włochy
27  Nicolo Lazzarini & Sara Paradisi Włochy
29  Davide Franconeri & Magda Gavarini Włochy
29  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Włochy
29  Luca Russo & Simona Trivisonno Włochy
32  Simone Facchini & Gioia Abballe Włochy
32  Giovanni La Montagna & Zeraida Amante Włochy
34  Valentino Esposito & Laura Zaccagnino Włochy
34  Salvatore Palumbo & Serena Costantino Włochy
36  Marco Barone & Elisa Perria Włochy
36  Cristian Magnani & Ersilia Orsini Włochy
36  Eros Picchiotti & Giada Antonelli Włochy
39  Claudio Ignoto & Elena Di Giuseppe Włochy
39  Nicola Vajente & Valentina Baggio Włochy
41  Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Włochy
42  Fabio Matta & Federica Colombana Włochy
43  Antonio Fabio Leone & Miriam De Gennaro Włochy
44  Andrea Falamesca & Sonia Luciarini Włochy
45  Tommaso Clementi & Laura Concetti Włochy
45  Mirko Tedeschi & Maira Todini Włochy
47  Daniele De Castro & Flavia Caprara Włochy
48  Federico Proietti & Andrea Pinto Włochy

Runda 1 (górne 72)

49  Pierre Passarella & Eleonora Rimondi Włochy
50  Gianalberto Pasqui & Elisa Facchini Włochy
51  Matteo Di Gioia & Giorgia Leuti Włochy
51  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Włochy
53  Alessandro Blandino & Caterina Savona Włochy
53  Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Włochy
53  Giuseppe Vertinelli & Mara Lorenzon Włochy
56  Davide Zurio & Christina Lionello Włochy
57  Luca Lissandrin & Sara Bigoni Włochy
58  Enrico Albanesi & Valentina Giorgetti Włochy
58  Gabriele Fasolo & Lucia De Michele Włochy
60  Marco Aresti & Sonia Coiana Włochy
61  Alex Bolella & Tiziana Civelli Włochy
61  Gabriele Bona & Danila Bona Włochy
61  Luigi Donadeo & Vanessa Urso Włochy
64  Mauro Zonta & Sara Sabbadin Włochy
65  Simone Comparini & Isabella Milli Włochy
65  Antonio Iorio & Tilde Ruggero Włochy
67  Emanuel Capogna & Sonia Volante Włochy
68  Giuseppe Sciliberto & Carlotta Solinas Włochy
68  Antonio Valerio & Claudia Serafini Włochy
70  Giovanni Gaglio & Letizia Meli Włochy
71  Francesco Fiorucci & Federica Petrucci Włochy
72  Francesco Martinelli & Giulia Pecci Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}