Results from 4th Stage SuperCup Serie A - Senior II A Standard 12 kwietnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

4th Stage SuperCup Serie A
Włochy - Roseto degli Abruzzi 12 kwietnia 2008

Senior II A Standard 12 kwietnia 2008

Finał

1  Angelo Ficco & Luigia Sorice Włochy
2  Giuseppe Polito & Donatella Lamanna Włochy
3  Volfango Paolucci & Cinzia Cecconi Włochy
4  Matteo De Gregorio & Dina Aufiero Włochy
5  Walter Miccoli & Marinella Giammarino Włochy
6  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Gennaro Emendato & Francesca Noviello Włochy
7  Vincenzo Piemontesi & Anna Calvo Włochy
9  Edoardo Fiorentini & Silvana Porati Włochy
10  Vincenzo De Vitis & Lucrezia Veneziano Włochy
10  Silvano Nikpal & Elena Biagioni Włochy
12  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Włochy

Ćwierćfinał

13  Giovanni Cantatore & Francesca Depalo Włochy
14  Guido Santi & Silvana Di Matteo Włochy
15  Rosario Panico & Ivana Mirra Włochy
15  Ivano Visona & Sara Faccin Włochy
17  Attilio De Pamphilis & Gabriella Castorina Włochy
17  Giuseppe De Vitis & Antonella Lepore Włochy
19  Fabrizio Cacciatore & Gabriella Strusi Włochy
19  Armando Zero & Licia Varesano Włochy
21  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Włochy
21  Fabio Iacovella & Sabrina Martinelli Włochy
23  Alfonso Cuomo & Carmela Ronca Włochy
23  Paolo Rosati & Lorena Mazza Włochy

Runda 2 (górne 49)

25  Alessandro Fontana & Gina Ponte Włochy
26  Agostino Della Monica & Antonietta Bellone Włochy
26  Giuseppe Dingillo & Antonia Finestrone Włochy
26  Luciano Poggi & Grazia Sacci Włochy
26  Giovanni Polito & Angela Santese Włochy
30  Ettore Xamo & Paola Colombari Włochy
31  Salvatore Imbellone & Loredana De Zio Włochy
32  Mario Cinosi & Candida Crisci Włochy
32  Vincenzo De Gennaro & Daniela Di Chio Włochy
34  Claudio Di Giovanni & Tiziana Pettinella Włochy
35  Pasquale De Caterina & Angela De Maria Włochy
36  Santino Bianchi & Ivetta Gabrielli Włochy
36  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Włochy
38  Gennaro Marra & Vincenza De Biase Włochy
39  Giovanni Piero Fracasso & Giovanna Rosa Marzullo Włochy
40  Valter Pancrazzi & Rossella Bruni Włochy
40  Antonio Spadafora & Rita Muto Włochy
42  Salvatore Barzo & Aurora Bazzoni Włochy
43  Renato Sibillo & Anna Cartini Włochy
44  Ferdinando Cocchi & Anna Maria Barbarossa Włochy
44  Luigi Pensa & Claudia Bacchin Włochy
44  Alfonso Sabene & Stefania Forte Włochy
47  Luigi Biondi & Anna D'alessandro Włochy
47  Nicola Chiola & Anna Bosco Włochy
47  Antonio Lacroce & Silvana Astorino Włochy

Runda 1 (górne 65)

50  Arturo Capece & Immacolata Tagliaferri Włochy
50  Rocco D'amico & Loredana Pensa Włochy
50  Raffaele Ferrandino & Anna Caracozzi Włochy
50  Bruno Pelone & Loredana Bruschi Włochy
54  Paolo Cascapera & Paola Pitoni Włochy
54  Guido Tedesco & Franca Marchello Włochy
54  Patrizio Ziviani & Antonella Molinari Włochy
57  Mario Alicino & Mariateresa Riccio Włochy
57  Antonio Basilio & Mariangela Caronni Włochy
59  Umberto Danielli & Margherita Bisol Włochy
59  Paolo De Angelis & Patrizia Fortinelli Włochy
59  Francesco Falbo & Anna Cosentino Włochy
59  Enzo Leprai & Maria Cristina Marraghini Włochy
59  Carlo Sassi & Monica Simi Włochy
64  Dario Pellegrino & Nicolina Scoglionero Włochy
65  Giancarlo Rollin & Rosa Pondelli Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}