Results from Aarhus International Galla 1997 - IDSF International Open Standard 13 września 1997
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Aarhus International Galla 1997
Dania - Aarhus 13 września 1997

IDSF International Open Standard 13 września 1997

Finał

1  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Włochy
2  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litwa
3  Allan Frank & Pamela Frank Niemcy
4  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonia
5  Erkki Aas & Siret Siilak Estonia
6  Bojan Fesel & Gordana Grandosek Słowenia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
8  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
9  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finlandia
10  Mikhail Avdeev & Irina Chuprakova Rosja
10  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Dania
12  Tibor Varga & Ivana Bacikova Słowacja

Ćwierćfinał

13  Sami Yli Piipari & Karita Lehto Finlandia
14  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Dania
14  Marcus Weiss & Anja Schramm Niemcy
16  Martin Odstricil & Renata Odstricil Czechy
16  Morten Sell & Pernille Oddershede Dania
16  Nicolai Tuure & Jaenette Damgaard Dania
19  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polska
20  Frank Radich & Susanne Holde Dania
20  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finlandia
22  Andreas Dale & Michelle Lindoe Norwegia
22  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Austria
24  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Niemcy

Runda 1 (górne 48)

25  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
26  Brian Greve & Stina Dons Dania
27  Stefan Assow & Frida Bergström Szwecja
27  Johan Blanken & Chantal Hopman Holandia
27  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polska
27  Brian Aaboe Sörensen & Iben Marie Nicolaisen Dania
31  Jannick Kjersgaard & Nete Gregerson Dania
32  Bernhard Geissler & Tatjana Kraska Szwajcaria
33  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polska
34  Xander Jager & Yvette Jager Holandia
34  Pavel Yartsev & Marina Baslyk Białoruś
36  Jan Henrik Opsahl & Gigi Fredie Pedersen Dania
37  Jasper Petersen & Stine Heerwagen Dania
38  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rosja
38  Christian Auer & Renate Kriegel Austria
38  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rosja
38  Rolf Lindberg & Helena Fransson Szwecja
38  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Dania
38  Tobias Wallin & Anna Olsson Norwegia
44  Agnis Ruja & Sandra Suharevska Łotwa
45  Patrick Trojer & Johanna Handl Austria
47  Ingo Hohn & Diana Meldgaard Dania
48  Martin Bayer & Jennifer Dulau Niemcy
48  Geir Gundersen & Ingunn Soerlie Norwegia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}