Results from Alcobendas 2007 - IDSF European Standard 13 stycznia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Alcobendas 2007
Hiszpania - Madrid 13 stycznia 2007

IDSF European Standard 13 stycznia 2007

Finał

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
3  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [23] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
8  [11] Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
9  [7] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
10  [3] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
10  [3] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
10  [3] Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [20] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
13  [20] Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
15  [13] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglia
16  [12] Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
17  [10] Roman Mayer & Siret Siilak Austria
18  [8] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
18  [8] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
18  [8] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
18  [8] Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
22  [6] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
23  [5] Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
24  [4] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja

Runda 2 (górne 48)

25  [21] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
26  [19] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
27  [18] Marko Mehine & Maria Fessai Estonia
28  [17] Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
29  [16] Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
29  [16] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
29  [16] Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Łotwa
32  [15] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
32  [15] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
32  [15] Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandia
35  [13] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
36  [11] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
37  [9] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
38  [8] Karol Brull & Viktoria Bolender Słowacja
39  [7] Juraj Simko & Zuzana Vicikova Słowacja
39  [7] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
39  [7] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
42  [6] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
43  [5] Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
44  [4] Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Izrael
44  [4] Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Białoruś
46  [3] Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
47  [2] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
47  [2] Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norwegia

Runda 1 (górne 59)

49  [24] Yaniv Kakun & Natalia Driker Izrael
50  [15] Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bułgaria
51  [13] Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
52  [9] Patrik Majcen & Emina Musanovic Chorwacja
53  [4] Renato Minnig & Sigrun Bögi Szwajcaria
54  [2] Robert Schubert & Tamara Despot Chorwacja
55  [1] Sean Chetcuti & Daphne Coleiro Malta
55  [1] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia
55  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalia
58  Olivier Haller & Karine Jaton Szwajcaria
58  Vukasin Vukovic & Nikolina Prosan Bośnia i Hercegowina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}