Results from Alcobendas 2009 - IDSF International Open Latin 11 stycznia 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Alcobendas 2009
Hiszpania - Madrid 10 stycznia 2009

IDSF International Open Latin 11 stycznia 2009

Finał

1  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
2  Stanislav Nikolaev & Alexandra Nelyubina Rosja
3  Ruben Rodriguez & Elena Zuzukina Hiszpania
4  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Łotwa
5  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Hiszpania
6  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
8  Konstantin Todorov & Andra Linte Bułgaria
9  Valerio Monaco & Veronica Monaco Włochy
10  Jesus Blazquez & Sara Salvador Hiszpania
10  Christophe Licata & Coralie Anfray Francja
12  Javier Rodriguez & Cristina Manas Hiszpania
13  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
14  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Włochy

Ćwierćfinał

15  Guillem Pascual & Marika Doshoris Francja
15  Simon Völbel & Regina Murtasina Niemcy
17  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litwa
17  Roger Romero & Tamara Sommer Hiszpania
19  Giuseppe Caruso & Rosaria La Rosa Włochy
20  Felipe Garcia Lopez & Marion Lengl Niemcy
21  Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Włochy
22  Abraham Martinez Fernandez & Tamara Pieragostini Hiszpania
23  Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
24  Marco Zingarelli & Ilaria Campana Włochy
25  Bruno Domizio & Daniela Di Benedetto Włochy

Runda 2 (górne 49)

26  Alberto Cortez Garcia & Fatima Cervantes Hiszpania
27  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalia
28  Giuseppe Cassibba & Federica Re Włochy
29  Alessio Langella & Maria Luisa Cesarino Włochy
30  Samuel Castells & Clara Paga Hiszpania
31  Vincenzo Durevole & Veronica Tammaro Włochy
32  Emilio Ballaera & Graziana Restuccia Włochy
32  Eduardo Morante & Sheila Martinez Hiszpania
32  Aleksandar Vachev & Tsveta Tsocheva Bułgaria
35  Juan Jose Perez & Marina Bordoy Hiszpania
36  Anthony Teyssier & Lucille Berthon Francja
37  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Francja
37  Filipe Andre Santos & Catarina Tomas Portugalia
39  Alberto Andrada & Ainoa Alonso Hiszpania
40  Maurizio Serra & Giulia Pirrello Włochy
40  Dimitri Serre & Manon Felici Francja
42  Francesco Alterio & Claudia Alterio Włochy
43  Manuel Calamito & Melissa Manzo Włochy
43  Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bułgaria
45  Diego Navarro Sanz & Isabel Bonilla Hiszpania
46  Ricardo Arteaga Perez & Monica Villareal Hiszpania
46  Borja Martinez Gutierrez & Estefania Martinez Hiszpania
46  Josue Omar Martinez & Alicia Lillo Hiszpania
49  Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalia

Runda 1 (górne 66)

50  Pablo Tresgallo & Sandra Samboal Hiszpania
51  Rafa Conejero & Beatriz Navarro Hiszpania
52  Jaime Guaita & Reyes Becerra Hiszpania
53  Alberto Soto & Laura Anton Hiszpania
54  Fabio Trindade & Micaela Rato Portugalia
55  Raphael Duranton & Sandra Gomez Francja
55  Pablo Otero Falcon & Gabriela Paredes Hiszpania
57  Jorge Guerrero Horcajo & Sara Fernandez Jimenez Hiszpania
58  Alejandro Urraca & Aksana Luneva Hiszpania
59  Israel Diez & Cristina Munoz Vazquez Hiszpania
59  Lorenzo Estangui & Laura Perez Hiszpania
59  Jordi Fabrega & Maria Pomar Hiszpania
59  Nuno Galante & Debora Ferreira Portugalia
59  Angel Garcia Pumar & Nerea Sotelo Tiebo Hiszpania
59  Luca Marchesi & Jennifer Lopez Mancebo Hiszpania
59  Mario Lopez Moraleda & Sofia Sanchez Garrido Hiszpania
59  Frederico Ribeiro & Ana Rita Letra Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}