Results from All England - Amateur Latin 30 kwietnia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

All England
Anglia - Grays 30 kwietnia 2006

Amateur Latin 30 kwietnia 2006

Finał

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
3  Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
4  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
6  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
8  [18] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
9  [15] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litwa
10  [12] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Włochy
  Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Włochy

Ćwierćfinał

13  [16] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
13  [16] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglia
15  [15] Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
17  [9] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Niemcy
18  [7] Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Rumunia
19  [6] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
19  [6] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
21  [2] Nathan Meyers & Karina Schembri Australia
22  [1] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
22  [1] Simone Franco & Sara Casini Włochy
  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Niemcy

Runda 2 (górne 46)

25  W Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Niemcy
26  [22] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Włochy
27  [20] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australia
28  [19] Sergey Maksyuta & Charlotte Stella Dania
29  [18] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
30  [12] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
30  [12] Aric Yegudkin & Maria Belash Australia
32  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Włochy
32  [10] Thanh Tran & Yvonne Hemlein Niemcy
34  [8] Albert Naydenov & Anna Snigur Rosja
35  [7] Eksteen Traut & Abbey Ross Australia
36  [6] Oliver Papp & Laura Wimmer Finlandia
37  [5] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
38  [3] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
39  [2] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
39  [2] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste RPA
42  Damien Hey & Hannah Davis Anglia
42  Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonia
42  David Meighan & Elizabeth Elves Szkocja
42  Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglia
42  Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
42  Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglia
42  Simon Richardson & Melanie Lowe Anglia

Runda 1 (górne 58)

49  [23] Florent Trarieux & Ksenia Zsikhotska Anglia
51  [22] Vyacheslav Klimkin & Joanne Barnett Anglia
52  [16] Dominique Paineau & Lydie Ydier Francja
53  [14] David Weston & Sharon Withers Anglia
54  [11] Antony Rau & Popi Spyridis RPA
55  [10] Marius Iepure & Daniela Beckmann Niemcy
56  [9] Vlad Konovalov & Maria Nikolich Anglia
57  [8] Darren Darton & Stephanie Weiss Anglia
58  [1] Adam Edwards & Caroline Mitten Anglia
59  Cody Stephens & Nicole Louise Nowa Zelandia
59  Péter Timer & Veronika Kvitova Węgry
  Andras Zsak & Lisa Luck Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}