Results from All England Latin Championships - Amateur Latin 27 kwietnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

All England Latin Championships
Anglia - Grays 27 kwietnia 2008

Amateur Latin 27 kwietnia 2008

Finał

1  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
2  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
3  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [13] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
7  [13] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
9  [11] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
10  [10] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
11  [8] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
12  [3] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rosja

Ćwierćfinał

13  [18] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rosja
14  [17] Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
15  [16] Neil Jones & Veronika Klyushina Anglia
16  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
17  [11] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
18  [10] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
18  [10] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
20  [7] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
20  [7] Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Łotwa
22  [6] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
24  [1] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglia

Runda 2 (górne 40)

25  [21] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
26  [20] Morten Löwe & Zia James Dania
27  [18] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dania
28  [17] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Włochy
28  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
28  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
31  [16] Atanas Gendov & Iana Akimova Bułgaria
32  [13] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
33  [12] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
34  [11] Simone Franco & Laura Hair Anglia
34  [11] Nathan Meyers & Tamara Pieragostini Włochy
36  [10] Matic Rodica & Ksenia Zsikhotska Anglia
37  [9] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Włochy
37  [9] Giovanni Virgitto & Sara Casini Włochy
39  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
39  Marcello Nuzio & Giulia Nuzio Włochy

Runda 1 (górne 53)

41  [25] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
42  [22] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglia
42  [22] Anthony Noble & Leanne Noble Anglia
44  [19] Michael Glikman & Milana Deitch Australia
45  [11] Damien Hey & Hannah Davis Anglia
46  [7] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Anglia
46  [7] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglia
46  [7] Alexander Svanberg & Marielle Lazar Szwecja
49  [4] Vim Kumaratunga & Gait Viravaidya Anglia
50  [2] Tom Parkes & Kerry Dennehy Anglia
50  [2] Andras Zsak & Nicola Gray Anglia
52  [1] Vassily Tumaev & Lenka Zigova Anglia
52  [1] Matthew Wrigglesworth & Jade Struffolino Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}