Results from Amber Couple 2006 - IDSF International Open Standard 6 maja 2006
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Amber Couple 2006
Litwa - Kaunas 6 maja 2006

IDSF International Open Standard 6 maja 2006

Finał

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
6  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litwa
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
8  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litwa
10  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Łotwa
11  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
12  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Litwa

Ćwierćfinał

13  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Białoruś
14  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
14  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
16  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Litwa
17  Kaspars Banders & Zane Tisina Łotwa
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
19  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
20  Alanas Gunko & Julija Pavliukevic Litwa
21  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polska
22  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
23  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polska
24  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa

Runda 2 (górne 37)

25  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polska
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa
27  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Łotwa
28  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Łotwa
29  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rosja
29  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Białoruś
31  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
32  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
33  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonia
34  Sergejs Kulepovs & Natalija Grigorjeva Łotwa
35  Aleksandr Kurash & Ekaterina Chistaya Białoruś
36  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Łotwa
37  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa

Runda 1 (górne 48)

38  Artur Lubin & Birgit Usin Estonia
39  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litwa
39  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Łotwa
39  Dmitry Sviridov & Natalia Korsak Białoruś
42  Andrius Jarackas & Agne Satkauskaite Litwa
43  Sharone Levit & Julia Vokhmina Kanada
44  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rosja
45  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Łotwa
46  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Litwa
46  Sergey Timoshenko & Nadezhda Feoktistova Białoruś
48  Aleksandr Kolesnikov & Jurgita Vaisnyte Litwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}