Results from Amber Couple 2010 - IDSF International Open Standard 1 maja 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Amber Couple 2010
Litwa - Kaunas 1 maja 2010

IDSF International Open Standard 1 maja 2010

Finał

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
3  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
5  Ivan Novikov & Veronika Markova Rosja
6  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [34] Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rosja
8  [24] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
8  [24] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rosja
10  [15] Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
11  [8] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Łotwa
11  [8] Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja

Ćwierćfinał

13  [32] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
13  [32] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
15  [29] Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
16  [27] Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litwa
17  [23] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Białoruś
18  [15] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
19  [14] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś
20  [8] Andriy Kamyshnyy & Dina Syritsa Estonia
21  [7] Yuriy Chudik & Mariya Patratiy Rosja
21  [7] Anton Shumov & Darya Kushnir Rosja
23  [5] Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rosja
24  [3] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa

Runda 2 (górne 36)

25  [36] Edgaras Baltaragis & Egle Straleckaite Litwa
26  [34] Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rosja
27  [30] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Białoruś
28  [27] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
29  [19] Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonia
30  [11] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litwa
31  [8] Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
31  [8] Aleksandras Kerpauskas & Monika Gedgaudaite Litwa
33  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
34  [6] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
35  [4] Kristaps Melko & Inara Eline Balina Łotwa
36  [1] Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Łotwa

Runda 1 (górne 58)

37  [16] Dmitriy Kapusta & Mariya Savushkina Rosja
38  [15] Paulius Daniunas & Agne Vitkauskaite Litwa
39  [14] Deividas Kacinauskas & Jogaile Petrauskaite Litwa
40  [13] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
41  [12] Artem Chechnev & Ekaterina Sipeyko Białoruś
42  [11] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rosja
43  [9] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rosja
43  [9] Martin Janicek & Livia Melnikova Słowacja
43  [9] Gabriel Opris & Elina Lebjodkina Estonia
46  [7] Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Litwa
47  [6] Lukas Dambrauskas & Lina Borsciute Litwa
48  [5] Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litwa
49  [2] Rolands Malcans & Kristine Lopeta Łotwa
49  [2] Giedrius Martynaitis & Viktorija Rakunaite Litwa
51  Karolis Dackevicius & Ieva Dautartaite Litwa
51  Thomas Einasto & Käti Erit Estonia
51  Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rosja
51  Alexandr Khaustov & Diana Onishenko Rosja
51  Modestas Krecius & Meda Simaityte Litwa
51  Petr Shmelev & Julia Krivosheeva Rosja
51  Paulius Staponkus & Viktorija Raugaite Litwa
51  Sten Tarsalainen & Mari Liis Mets Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}