Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Latin 8 maja 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Amber Couple 2011
Litwa - Kaunas 7 maja 2011

IDSF International Open Latin 8 maja 2011

Finał

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rosja
2  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
3  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Łotwa
4  Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
5  Joonas Piippola & Laura Wimmer Finlandia
6  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonia
7  [26] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
9  [25] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonia
10  [21] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Niemcy
11  [20] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja
12  [19] Evgeniy Firstov & Darya Zhubareva Rosja

Ćwierćfinał

13  [28] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
13  [28] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Białoruś
15  [27] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rosja
16  [26] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa
17  [25] Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
18  [21] Sergei Belyaev & Malene Meihlen Dania
18  [21] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja
20  [18] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
21  [13] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
22  [12] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Litwa
23  [7] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litwa
24  [6] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litwa

Runda 2 (górne 36)

25  [34] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rosja
26  [32] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbejdżan
27  [31] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
28  [28] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
29  [27] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Polska
30  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Litwa
31  [25] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litwa
32  [24] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rosja
32  [24] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
34  [17] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polska
35  [14] Vytautas Vizbaras & Gintare Malinauskaite Litwa
36  [8] Silvestras Koroliovas & Gabriele Rackauskaite Litwa

Runda 1 (górne 58)

37  [21] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
38  [20] Maksim Zadanov & Valeria Inostrantseva Estonia
39  [19] Andrius Backys & Laura Talmantaite Litwa
40  [18] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rosja
41  [15] Lukasz Gilewicz & Patrycja Komonska Polska
41  [15] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonia
43  [14] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
43  [14] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Litwa
43  [14] Stanislav Savickij & Laura Karalkeviciute Litwa
46  [13] Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Litwa
47  [12] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Litwa
48  [10] Dangis Salaviejus & Viktorija Naumick Litwa
49  [6] Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Litwa
50  [3] Nerijus Kimbirauskas & Agne Baldauskaite Litwa
50  [3] Evgeniy Vorobiov & Anastasiya Sokolchik Białoruś
52  [2] Tautvydas Baranauskas & Neringa Vysniauskaite Litwa
52  [2] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
54  [1] Povilas Lasas & Egle Kaledaite Łotwa
55  Lukas Alisauskas & Emilija Martisiute Litwa
55  Alexei Denisov & Yulia Stepanova Rosja
55  Marius Mince & Lina Jukneviciute Litwa
55  Rafalas Narkevicius & Malisa Valinovic Litwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}