Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard 7 maja 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Amber Couple 2011
Litwa - Kaunas 7 maja 2011

IDSF International Open Standard 7 maja 2011

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonia
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Włochy
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polska
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa

Ćwierćfinał

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonia
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rosja
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rosja
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rosja
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonia
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Białoruś
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa

Runda 2 (górne 36)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litwa
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Litwa
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rosja
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Białoruś
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litwa
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finlandia
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Łotwa
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rosja

Runda 1 (górne 51)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polska
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Estonia
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Polska
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Białoruś
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litwa
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Litwa
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Rosja
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Łotwa
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Litwa
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Litwa
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Litwa
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Białoruś
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Litwa
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Estonia
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}