Results from Austrian Open 2004 - Junior II Standard 21 listopada 2004
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open 2004
Austria - Vienna 19 listopada 2004

Junior II Standard 21 listopada 2004

Finał

1  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
2  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
4  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litwa
5  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
6  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rosja
7  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
8  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

9  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Łotwa
10  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Litwa
11  Alen Pavlec & Katja Orgl Słowenia
11  Vladimir Rudko & Kristina Romanenko Rosja
13  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraina

Ćwierćfinał

14  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Litwa
15  Dusan Dragovic & Marina Soldatovic Serbia
15  David Odstrcil & Aneta Adamcova Czechy
17  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
18  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Rumunia
18  Alexander Parhomovski & Tasja Schulz Niemcy
20  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Mołdawia
21  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Białoruś
21  Guillem Pascual & Cristina Suarez Hiszpania
23  Klemen Prasnikar & Urska Vodicar Słowenia
24  Marek Haris & Simona Cechova Czechy

Runda 2 (górne 32)

25  Matej Filipancic & Tara Bohak Słowenia
26  Zhivko Ivanov & Aleksandrina Stoikova Bułgaria
26  Marco Tocchini & Pamela Tocchini Włochy
28  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rosja
29  Janis Briksis & Gabriela Grinberga Łotwa
30  Simon Suchal & Kristina Raczova Słowacja
31  Rene Rak & Aneta Janoviakova Słowacja
32  Georgiy Cholan & Iryna Pidchibiy Ukraina

Runda 1 (górne 42)

33  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunia
34  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Austria
35  Maksym Mazurenko & Yevgeniya Gnatyuk Ukraina
36  Manuel Demic & Julia Hauzmayer Austria
37  Miha Stefl & Ursa Tomazic Słowenia
38  Dominykas Gesevicius & Agnija Leonova Litwa
38  Tomas Mikulicka & Alena Stareckova Czechy
40  Arturs Olekss & Sanija Senhofa Łotwa
41  Edgars Ozerskis & Alina Staruk Łotwa
42  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bułgaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}