Results from Austrian Open 2005 - Youth Latin 19 listopada 2005
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open 2005
Austria - Vienna 18 listopada 2005

Youth Latin 19 listopada 2005

Finał

1  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
2  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rosja
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
4  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
5  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Słowenia
6  Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Łotwa
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Czechy
9  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Hiszpania
10  Kyrylo Radostev & Iryna Dubinska Ukraina
11  Jozsef Schmidt & Madlena Fejer Węgry
12  Bence Farantai & Maryna Steshenko Węgry

Ćwierćfinał

13  Konstanty Kolesinski & Ksenia Bobrovskaia Polska
13  Miha Vodicar & Anna De Domizio Słowenia
15  Matic Rodica & Ana Jurenec Słowenia
16  Lukas Bartunek & Aneta Karlickova Czechy
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
17  Stefan Hold & Julia Burghardt Austria
17  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
20  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
21  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rosja
22  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Łotwa
23  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Czechy
23  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia

Runda 2 (górne 49)

25  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
25  William Pfäffli & Tamara Sommer Szwajcaria
25  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
28  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Białoruś
29  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
30  Dimitri Neuendank & Lilia Garkuscha Luksemburg
31  Adam Vasina & Natalie Szeligova Czechy
32  Aurelien Milhau & Marika Doshoris Francja
33  Tomas Antalek & Andrea Zelinkova Słowacja
33  Aleksandrs Kravcuks & Ieva Petrovska Łotwa
33  Aleksandr Muratov & Elena Markelova Rosja
33  Viktors Shruboks & Darja Burova Łotwa
37  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Niemcy
37  Tomasz Kowalski & Katarzyna Kokoszka Polska
39  Andrea Cailotto & Adriana Sigona Włochy
39  Vilem Matyas & Libuse Chytkova Czechy
41  Atanas Mesechkov & Ana Doncheva Bułgaria
42  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonia
42  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
44  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia
45  Daniel Ciml & Daniela Pospisilova Czechy
45  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
47  Svetlin Dimitrov & Ralitsa Merdzhanova Bułgaria
47  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
49  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Białoruś

Runda 1 (górne 79)

50  Michele Meneguez & Ilaria Longini Włochy
50  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
52  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litwa
52  Andrius Uksas & Elena Uksaite Litwa
54  Kristijan Burazer & Aleksandra Dukic Słowenia
54  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Czechy
56  Aleksandar Vachev & Tsveta Tsocheva Bułgaria
57  Radek Mucha & Alice Stodulkova Czechy
58  Henri Ranta & Kira Salonen Finlandia
59  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Litwa
59  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa
61  Anatoliy Kulay & Anastasiya Amelina Ukraina
61  Péter Szokodi & Anna Mikes Węgry
63  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Niemcy
64  Bostjan Potocnik & Helena Cej Słowenia
65  Klement Kuralt & Katja Kuralt Słowenia
67  Domen Planinsic & Melanija Straus Słowenia
68  Jaroslav Bittner & Regina Zelinska Słowacja
68  Dusan Dragovic & Marina Soldatovic Serbia
68  Christian Langert & Jenny Müller (aka Jähne ) Niemcy
68  Björn Langpaap & Elena Schmidt Niemcy
72  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Słowacja
73  Arnas Jaksevieius & Vilma Sargautaite Litwa
73  Pavel Sluka & Sarka Valentova Czechy
75  Fabian Glänzer & Melanie Hasenauer Austria
76  Lukas Musinka & Lenka Korpova Słowacja
77  Michal Hudak & Floriana Hudakova Słowacja
77  Dany Vieira & Vania Borges (aka Caixeiro) Luksemburg
79  Bostjan Boltezar & Anja Zupan Słowenia
80  Patrick Klein & Jacqueline Schartl Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}