Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Amateur Rising Star Latin 14 listopada 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championshuips 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

Amateur Rising Star Latin 14 listopada 2008

Finał

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
2  Guillem Pascual & Marika Doshoris Francja
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
4  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Niemcy
5  Marius-Andrei Balan & Sarah Sophie Ritz Niemcy
6  Marco Mancini & Carlotta Frisardi Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [23] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
7  [23] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
9  [20] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
9  [20] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rosja
11  [18] Kristijan Burazer & Martina Plohl Słowenia
12  [10] Jakub Drmota & Lenka Navorkova Czechy
13  [7] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Serbia

Ćwierćfinał

14  [25] Andrea Cailotto & Milly Baggio Włochy
15  [23] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Austria
16  [22] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rosja
16  [22] Marc Ocana & Maria Larionova Hiszpania
18  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
19  [18] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
19  [18] Konstantin Todorov & Andra Linte Bułgaria
21  [16] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonia
21  [16] Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Litwa
23  [14] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
24  [13] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
25  [9] Igor Colac & Roxane Milotti Francja

Runda 2 (górne 48)

26  [27] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
27  [26] Adam Katona & Alexandra Dáné Węgry
27  [26] Bryan Lidy & Malene Meihlen Francja
29  [25] Andrey Semakin & Luize Darzniece Łotwa
30  [23] Daniel Ciml & Vanda Detinska Czechy
31  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dania
32  [21] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunia
33  [20] Marek Kypus & Klara Chovancikova Czechy
33  [20] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja
35  [19] Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Niemcy
36  [18] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Niemcy
37  [17] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
38  [15] Jason Cicard & Amandine Mauceri Francja
38  [15] Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bułgaria
38  [15] Edgars Orda & Valerija Tormozova Łotwa
38  [15] Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bułgaria
42  [14] Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
43  [12] Adrian Olmo & Paula Vazquez Hiszpania
43  [12] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bułgaria
43  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Słowenia
46  [11] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Łotwa
47  [10] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Łotwa
48  Giovanni Virgitto & Sara Casini Włochy

Runda 1 (górne 85)

49  [30] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Włochy
49  [30] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Serbia
51  [29] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bułgaria
52  [28] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
53  [27] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
54  [25] Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstan
54  [25] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Niemcy
56  [24] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
56  [24] Todor Kondov & Snejana Slavova Bułgaria
58  [23] Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunia
59  [21] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Łotwa
59  [21] Nikolai Konstantinov & Tsvetelina Dincheva Bułgaria
59  [21] Plamen Penchev & Galina Veleva Bułgaria
62  [20] Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
63  [19] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Hiszpania
64  [18] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Włochy
64  [18] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraina
66  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Niemcy
66  [15] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
68  [14] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Niemcy
68  [14] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunia
68  [14] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraina
71  [13] Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraina
72  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
73  [10] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraina
73  [10] Andrei Minchev & Elena Dumanova Bułgaria
75  [6] Marek Polacek & Michaela Dostalova Czechy
76  [5] Attila Pongrácz & Rita László Węgry
76  [5] Luka Vodlan & Maja Omovsek Słowenia
78  [4] Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Austria
78  [4] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
80  [3] Wolfgang Hemala & Michaela Hemala (aka Lechner) Austria
81  [1] Ivan Giuliano & Concetta D'urso Włochy
81  [1] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
83  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Austria
83  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Austria
83  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}