Results from Austrian Open Championshuips 2008 - IDSF International Open Latin 15 listopada 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championshuips 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

IDSF International Open Latin 15 listopada 2008

Finał

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rosja
3  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
5  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
6  Jenya Suvorov & Andrea Zelinkova Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [25] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
8  [24] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
9  [23] Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Łotwa
10  [16] Dmitriy Pugachev & Ekaterina Vaganova Rosja
11  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
12  [13] Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja

Ćwierćfinał

13  [28] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
14  [26] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
15  [23] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
16  [20] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
17  [19] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
17  [19] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
19  [18] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
20  [15] Erich Klann & Katharina Simon Niemcy
21  [14] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
22  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
22  [13] Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
24  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
24  [11] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Węgry

Runda 3 (górne 49)

26  [26] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
27  [24] Marius-Andrei Balan & Sarah Sophie Ritz Niemcy
28  [23] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polska
28  [23] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
28  [23] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rosja
31  [22] Pavel Ivanov & Anna Gudyno Rosja
32  [21] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Słowenia
33  [20] Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
33  [20] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Serbia
35  [19] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
36  [17] Kristijan Burazer & Martina Plohl Słowenia
37  [15] Andrea Cailotto & Milly Baggio Włochy
37  [15] Guillem Pascual & Marika Doshoris Francja
37  [15] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Niemcy
37  [15] Ilia Russo & Maria Albert Słowacja
37  [15] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
42  [12] Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
43  [11] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia
43  [11] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
43  [11] Marc Ocana & Maria Larionova Hiszpania
46  [10] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Austria
46  [10] Marco Mancini & Carlotta Frisardi Włochy
46  [10] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
49  [9] Dmitriy Belov & Elena Kolyagina Rosja

Runda 2 (górne 99)

50  [31] Tamás Gellai & Agnes Dudas Węgry
50  [31] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
50  [31] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
53  [30] Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rosja
53  [30] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polska
55  [29] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
56  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rosja
56  [28] Daniel Ciml & Vanda Detinska Czechy
58  [27] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
59  [26] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
60  [25] Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Włochy
61  [23] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
62  [22] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
63  [20] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
64  [19] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja
65  [18] Andras Szeles & Boglarka Czina Węgry
66  [17] Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Niemcy
66  [17] Martin Proksch & Olena Khablenko Austria
68  [16] Marek Kypus & Klara Chovancikova Czechy
69  [15] Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunia
70  [14] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunia
70  [14] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Serbia
70  [14] Bryan Lidy & Malene Meihlen Francja
73  [13] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Włochy
74  [12] Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
75  [11] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bułgaria
76  [9] Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
76  [9] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
78  [8] Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polska
78  [8] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
78  [8] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Słowenia
81  [7] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bułgaria
81  [7] Todor Kondov & Snejana Slavova Bułgaria
81  [7] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonia
81  [7] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
85  [6] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonia
85  [6] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bułgaria
87  [5] Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
87  [5] Michal Imriska & Dana Boldisova Słowacja
87  [5] Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Serbia
87  [5] Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Włochy
91  [4] Jason Cicard & Amandine Mauceri Francja
91  [4] Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Włochy
91  [4] Marian Sivak & Martina Manakova Słowacja
94  [3] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Niemcy
95  [2] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Hiszpania
95  [2] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraina
97  [1] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Niemcy
97  [1] Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
99  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia

Runda 1 (górne 144)

100  [24] András Mészáros & Dorottya Oláh Węgry
101  [23] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
102  [22] Adrian Olmo & Paula Vazquez Hiszpania
102  [22] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Łotwa
104  [20] Giuseppe De Bari & Enrica Campari Włochy
104  [20] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Niemcy
106  [17] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Łotwa
107  [16] Dino Alic & Dina Imamovic Bośnia i Hercegowina
107  [16] Péter Halász & Beáta Sebestyén Węgry
109  [14] Philip Hain & Andrea Hasner Austria
109  [14] Plamen Penchev & Galina Veleva Bułgaria
111  [13] Robert Klann & Anna Ilchenko Niemcy
111  [13] Peter Pflügler & Katharina Würrer Austria
113  [12] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Włochy
114  [11] Máté Szórád & Viktória Ivett Juhász Węgry
114  [11] Pavel Zahradnicek & Sarka Vaculikova Czechy
116  [10] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunia
116  [10] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraina
118  [9] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraina
118  [9] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
118  [9] Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraina
118  [9] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Niemcy
122  [7] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
123  [6] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Łotwa
123  [6] Péter Szánthó & Szilvia Juhász Węgry
123  [6] Christian Wagner & Isabella Purzner Austria
126  [5] Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Niemcy
127  [4] Patrick Pirker & Stefanie Schröttner Austria
128  [3] Milan Adamec & Hana Koprivova Czechy
129  [2] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
129  [2] Marek Polacek & Michaela Dostalova Czechy
131  [1] Adam Domonkos & Kata Szakonyi Węgry
131  [1] Pavel John & Jitka Soustalova Czechy
131  [1] Zbynek Novy & Veronika Minovska Czechy
134  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Czechy
134  Ivan Giuliano & Concetta D'urso Włochy
134  Thomas Hajek & Natascha Bousa Austria
134  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Austria
134  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Chorwacja
134  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Austria
134  Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraina
134  Marco Steffan & Andrea Goller Austria
134  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraina
134  William Wen & Vicky Lin Tajwan
134  Matthias Zima & Alexandra Zima (aka Tischner) Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}