Results from Austrian Open 2008 - IDSF International Open Latin 15 listopada 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

IDSF International Open Latin 15 listopada 2008

Finał

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rosja
3  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
5  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
6  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [25] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
8  [24] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
9  [23] Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Łotwa
10  [16] Dmitriy Pugachev & Ekaterina Vaganova Rosja
11  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
12  [13] Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja

Ćwierćfinał

13  [28] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
14  [26] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
15  [23] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
16  [20] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
17  [19] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
17  [19] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
19  [18] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
20  [15] Erich Klann & Katharina Simon Niemcy
21  [14] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
22  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
22  [13] Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
24  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
24  [11] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Węgry

Runda 3 (górne 49)

26  [26] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
27  [24] Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Niemcy
28  [23] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polska
28  [23] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
28  [23] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rosja
31  [22] Pavel Ivanov & Anna Gudyno Rosja
32  [21] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Słowenia
33  [20] Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
33  [20] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Serbia
35  [19] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
36  [17] Kristijan Burazer & Martina Plohl Słowenia
37  [15] Andrea Cailotto & Milly Baggio Włochy
37  [15] Guillem Pascual & Marika Doshoris Francja
37  [15] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Niemcy
37  [15] Ilia Russo & Maria Albert Słowacja
37  [15] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
42  [12] Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
43  [11] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia
43  [11] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
43  [11] Marc Ocana & Maria Larionova Hiszpania
46  [10] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Austria
46  [10] Marco Mancini & Carlotta Frisardi Włochy
46  [10] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
49  [9] Dmitriy Belov & Elena Kolyagina Rosja

Runda 2 (górne 99)

50  [31] Tamás Gellai & Agnes Dudas Węgry
50  [31] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
50  [31] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
53  [30] Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rosja
53  [30] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polska
55  [29] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
56  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rosja
56  [28] Daniel Ciml & Vanda Detinska Czechy
58  [27] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
59  [26] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
60  [25] Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Włochy
61  [23] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
62  [22] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
63  [20] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
64  [19] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja
65  [18] Andras Szeles & Boglarka Czina Węgry
66  [17] Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Niemcy
66  [17] Martin Proksch & Olena Khablenko Austria
68  [16] Marek Kypus & Klara Chovancikova Czechy
69  [15] Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunia
70  [14] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunia
70  [14] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Serbia
70  [14] Bryan Lidy & Malene Meihlen Francja
73  [13] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Włochy
74  [12] Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
75  [11] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bułgaria
76  [9] Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
76  [9] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
78  [8] Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polska
78  [8] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
78  [8] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Słowenia
81  [7] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bułgaria
81  [7] Todor Kondov & Snejana Slavova Bułgaria
81  [7] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonia
81  [7] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
85  [6] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonia
85  [6] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bułgaria
87  [5] Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
87  [5] Michal Imriska & Dana Boldisova Słowacja
87  [5] Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Serbia
87  [5] Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Włochy
91  [4] Jason Cicard & Amandine Mauceri Francja
91  [4] Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Włochy
91  [4] Marian Sivak & Martina Manakova Słowacja
94  [3] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Niemcy
95  [2] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Hiszpania
95  [2] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraina
97  [1] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Niemcy
97  [1] Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
99  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia

Runda 1 (górne 144)

100  [24] András Mészáros & Dorottya Oláh Węgry
101  [23] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
102  [22] Adrian Olmo & Paula Vazquez Hiszpania
102  [22] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Łotwa
104  [20] Giuseppe De Bari & Enrica Campari Włochy
104  [20] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Niemcy
106  [17] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Łotwa
107  [16] Dino Alic & Dina Imamovic Bośnia i Hercegowina
107  [16] Péter Halász & Beáta Sebestyén Węgry
109  [14] Philip Hain & Andrea Hasner Austria
109  [14] Plamen Penchev & Galina Veleva Bułgaria
111  [13] Robert Klann & Anna Ilchenko Niemcy
111  [13] Peter Pflügler & Katharina Würrer Austria
113  [12] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Włochy
114  [11] Máté Szórád & Viktória Ivett Juhász Węgry
114  [11] Pavel Zahradnicek & Sarka Vaculikova Czechy
116  [10] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunia
116  [10] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraina
118  [9] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraina
118  [9] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
118  [9] Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraina
118  [9] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Niemcy
122  [7] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Niemcy
123  [6] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Łotwa
123  [6] Péter Szánthó & Szilvia Juhász Węgry
123  [6] Christian Wagner & Isabella Purzner Austria
126  [5] Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Niemcy
127  [4] Patrick Pirker & Stefanie Schröttner Austria
128  [3] Milan Adamec & Hana Koprivova Czechy
129  [2] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
129  [2] Marek Polacek & Michaela Dostalova Czechy
131  [1] Adam Domonkos & Kata Szakonyi Węgry
131  [1] Pavel John & Jitka Soustalova Czechy
131  [1] Zbynek Novy & Veronika Minovska Czechy
134  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Czechy
134  Ivan Giuliano & Concetta D'urso Włochy
134  Thomas Hajek & Natascha Bousa Austria
134  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Austria
134  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Chorwacja
134  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Austria
134  Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraina
134  Marco Steffan & Andrea Goller Austria
134  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraina
134  William Wen & Vicky Lin Tajwan
134  Matthias Zima & Alexandra Zima (aka Tischner) Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}