Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Junior 6 Dance 14 listopada 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championshuips 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

Junior 6 Dance 14 listopada 2008

Finał

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bułgaria
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Rosja
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rosja
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Niemcy
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bułgaria
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polska
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bułgaria
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova Bułgaria

Ćwierćfinał

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bułgaria
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rosja
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litwa
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rosja
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Czechy
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Włochy
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Łotwa
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Rosja
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Łotwa
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Niemcy
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polska

Runda 2 (górne 37)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Rosja
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Łotwa
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Niemcy
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rosja
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Rosja
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bułgaria
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rosja
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraina
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Czechy
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bułgaria
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Litwa
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina

Runda 1 (górne 58)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Słowacja
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litwa
41  Richard Gruber & Irina Awick Niemcy
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraina
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Niemcy
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraina
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Łotwa
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Litwa
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dania
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunia
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Niemcy
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Niemcy
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Ukraina
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Ukraina
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Ukraina
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}