Results from Austrian Open 2008 - Junior II Standard 15 listopada 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

Junior II Standard 15 listopada 2008

Finał

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Rosja
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rosja
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rosja
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova Bułgaria
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Niemcy
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Rosja
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Polska
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rosja
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Rosja

Ćwierćfinał

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Litwa
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Łotwa
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Włochy
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Łotwa
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polska
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Łotwa
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Włochy
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bułgaria
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Węgry
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rosja
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja

Runda 2 (górne 36)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bułgaria
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litwa
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polska
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraina
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Niemcy
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Litwa
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Łotwa
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litwa
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Rosja
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Litwa
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bułgaria

Runda 1 (górne 67)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Łotwa
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Czechy
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bułgaria
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Rosja
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bułgaria
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Czechy
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Słowacja
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Niemcy
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Niemcy
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bułgaria
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Niemcy
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraina
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Rosja
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Chorwacja
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Łotwa
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Polska
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bułgaria
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunia
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rosja
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Austria
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Serbia
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Czechy
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litwa
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Czechy
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraina
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}