Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin 16 listopada 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open 2008
Austria - Vienna 14 listopada 2008

Youth Latin 16 listopada 2008

Finał

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Niemcy
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Łotwa
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rosja
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bułgaria
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Włochy
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rosja
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Czechy
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Białoruś

Ćwierćfinał

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Czechy
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Litwa
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rosja
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bułgaria
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Serbia
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Polska
20  Ádám Katona & Alexandra Dáné Węgry
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Serbia
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Węgry
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Niemcy

Runda 2 (górne 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Słowenia
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Niemcy
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Serbia
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Łotwa
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Łotwa
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Francja
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Hiszpania
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Czechy
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Włochy
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Dania
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraina
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Słowacja
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polska
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Łotwa
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Łotwa
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bułgaria
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Słowenia
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bułgaria
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy

Runda 1 (górne 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Włochy
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraina
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bułgaria
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bośnia i Hercegowina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Słowacja
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Włochy
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Włochy
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Austria
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukraina
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Łotwa
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Niemcy
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraina
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Austria
58  Razvan Socol & Bianca Socol Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}