Results from Austrian Open Championships - IDSF Senior I Standard 20 listopada 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championships
Austria - Vienna 19 listopada 2010

IDSF Senior I Standard 20 listopada 2010

Finał

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Włochy
2  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
3  Christian Bono & Elena Bono Włochy
4  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francja
5  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rosja
6  Alberto Belometti & Barbara Pini Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Włochy
8  Petr Palat & Hana Palatova Czechy
9  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy
10  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Czechy
11  Ivo Simacek & Leona Macasova Czechy
11  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rosja

Ćwierćfinał

13  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Austria
14  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Niemcy
14  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Austria
16  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francja
16  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Niemcy
18  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
18  Olli-pekka Vanhala & Tiina Tarvonen Finlandia
20  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Włochy
21  Andreas Malik & Christine Malik Niemcy
21  Luigi Scalabrino & Samuela Giambrone Włochy
23  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
23  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy

Runda 2 (górne 49)

25  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
25  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Włochy
27  Harald Ebner & Marlies Aigner Austria
28  Hendrik Hahne & Sandra Hahne Austria
29  Thomas Täuber & Monika Stoll Austria
30  Massimo Lesti & Francesca Di Giacomantonio Włochy
30  Uwe Richter & Katja Richter Niemcy
32  Andrey Kukk & Anna Berezina Rosja
33  Pascal Bey & Mercedes Bey Francja
34  Anton Marcek & Jana Marcekova Słowacja
35  Axel Mischewski & Susan Hortmann Niemcy
36  Jürgen Harrer & Elke Schacherl Austria
37  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Austria
37  Erich Rieder & Monika Rieder Austria
39  Thomas Busta & Manuela Busta Niemcy
39  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rosja
39  Roberto Pastorelli & Valeria Durazzi Włochy
42  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Niemcy
42  Andreas Lagler & Mag. Barbara Wodak Austria
42  Michael Schütz & Petra Schütz Austria
45  Heinz Böhm & Manuela Böhm Austria
45  Emil Gajda & Dorota Gajda Polska
47  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Niemcy
47  Pierre Legault & Lyne Villeneuve Kanada
47  Ulrich Scherb & Petra Walliser Austria

Runda 1 (górne 66)

50  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Austria
51  Erich Bönisch & Christiana Bönisch Austria
52  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Czechy
53  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
54  Thomas Stix & Isabella Stix Austria
55  Thomas Bertl & Gerlinde Bertl Austria
55  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Niemcy
57  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rosja
57  Samuel Tam & Angela Fia Yung-lee Kanada
59  Gerhard Sztasek & Karin Lepedat Austria
60  Ekkehart Class & Gudrun Engert Austria
60  Albert Rommel & Andrea Rommel Niemcy
62  Holger Grüneberg & Claudia Grüneberg Niemcy
63  Rono Alam & Ursula Cordin Austria
63  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Austria
65  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Austria
65  Valerii Klochkovych & Viktoriia Klochkovych Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}