Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin 19 listopada 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championships
Austria - Vienna 19 listopada 2010

IDSF Youth Latin 19 listopada 2010

Finał

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rosja
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rosja
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dania
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Rosja
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Włochy
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rosja
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polska
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Włochy
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rosja
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polska

Ćwierćfinał

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Włochy
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Serbia
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bułgaria
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Rumunia
19  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Włochy
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litwa
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rosja
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa

Runda 2 (górne 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraina
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunia
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Węgry
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Węgry
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rosja
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Mołdawia
35  Josef Just & Helena Birgusova Czechy
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Rosja
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Rumunia
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
40  Patrik But & Barbara Crnjac Słowenia
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bułgaria
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Włochy
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Rumunia
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bułgaria
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Węgry
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy

Runda 1 (górne 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Niemcy
50  György Forgách & Róza Bíró Węgry
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Litwa
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Słowenia
53  Kasper Korup & Line Schmidt Dania
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Włochy
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Czarnogóra
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Słowacja
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Rosja
59  Roman Mikin & Polina Perova Rosja
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ukraina
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Słowenia
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Słowenia
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Litwa
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Austria
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Austria
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Bułgaria
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Austria
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Austria
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Włochy
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ukraina
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Austria
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Austria
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Austria
75  David Palkovic & Jovana Joka Serbia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}