Results from Austrian Open Championships 2009 - IDSF International Open Standard 22 listopada 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championships 2009
Austria - Vienna 20 listopada 2009

IDSF International Open Standard 22 listopada 2009

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
3  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
4  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
5  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Włochy
6  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
8  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
9  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
10  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
11  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
12  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja

Ćwierćfinał

13  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
14  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonia
15  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
16  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
17  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
17  Ivan Novikov & Veronika Markova Rosja
17  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
20  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
21  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
22  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
23  Christoph Santner & Maria Santner Austria
24  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
25  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Łotwa

Runda 3 (górne 49)

26  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
26  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
28  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
29  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
30  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Włochy
31  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
32  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
33  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
33  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Czechy
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
36  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
36  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
36  Anton Shumov & Darya Kushnir Rosja
39  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
39  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
41  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
41  Francesco Paris & Natalia Driker Izrael
41  Lukas Spisak & Eva Tibenska Słowacja
44  Luigi Francescangeli & Noemi Oriolesi Włochy
45  German Tepavicharov & Stela Kukonova Bułgaria
46  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Czechy
46  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
48  Alexey Rubtsov & Jasmina Arko Słowenia
49  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rosja

Runda 2 (górne 95)

50  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rosja
51  Imre Gombkötö & Andrea Malina Węgry
51  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
51  Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Włochy
51  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Włochy
55  Anton Kurttila & Kristina Ondrovicova Słowacja
56  Matthew Potter & Victoria Rafeiner Australia
56  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja
58  Miguel Ruiz Rocamonte & Yulia Shama Hiszpania
59  Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bułgaria
60  Virgiliu Bumbu & Sabrina Pucher Austria
60  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rosja
60  Peteris Lapins & Paula Makarova-makaronoka Łotwa
63  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
63  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Serbia
65  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
65  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
67  Martin Lazik & Dana Silesova Słowacja
67  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
69  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
70  Olivér Zsom & Boglárka Vozár Węgry
71  Csongor Balogh & Anita Szabó Węgry
71  Roman Usmanov & Anna Trukhan Białoruś
73  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
73  Sergej Orechkov & Janine Lippert Niemcy
75  Gianluca Mancuso & Francesca Di Curzio Włochy
75  Denis Sidorov & Kristina Pozdnyakova Rosja
75  Thomas Wimmer & Christiana Leuthner Austria
78  Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polska
79  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
79  Alexander Wonisch & Anja Höfler Austria
81  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Niemcy
81  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Austria
83  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Niemcy
84  Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Rosja
84  Alberto del Medico & Giada Cragnolini Włochy
84  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Słowacja
84  Marek Necas & Lucie Novotna Czechy
88  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Czechy
89  Georgi Dimov & Pepi Vladimirova Bułgaria
89  Devis Sartor & Chiara Turchetto Włochy
91  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Austria
91  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
93  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Czechy
93  W Ilmars Ozols & Santa Dmitrijeva Łotwa
93  Ivo Simacek & Leona Macasova Czechy

Runda 1 (górne 114)

96  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
96  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Czechy
98  Michael Boltz & Veronika Boltz Austria
98  Thomas Täuber & Monika Stoll Austria
100  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
101  Simon Baier & Katrin Müllauer Austria
101  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Czechy
101  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
104  Lukas Benda & Hana Novotna Czechy
104  Christopher Dvorak & Catharina Dvorak Austria
106  Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Czechy
106  Miroslav Vlcek & Zuzana Bosanska Słowacja
108  Manfred Jaritz & Gitti Puster Austria
109  David Palkovic & Jovana Joka Serbia
110  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Niemcy
111  Kamil Brabec & Marie Dolezelova Czechy
111  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Austria
111  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Austria
111  Andreas Lagler & Marlies Aigner Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}