Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Open Standard 17 listopada 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Austrian Open Championships 2012
Austria - Vienna 16 listopada 2012

WDSF World Open Standard 17 listopada 2012

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
3  Evgeni Moshenin & Genny Favero Włochy
4  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rosja
5  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rosja
6  Nikolai Darin & Natalya Seredina Mołdawia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
8  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
9  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rosja
10  Rares Cojoc & Hanna Zudziewicz Rumunia
11  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
11  Csaba László & Viktoria Pali Węgry

Ćwierćfinał

13  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
13  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Włochy
15  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
16  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
17  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Polska
18  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francja
19  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
19  Evgeniy Mushtukov & Anastasiya Koler Rosja
21  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
22  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunia
23  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rosja
24  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy

Runda 3 (górne 49)

25  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
26  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraina
27  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
28  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
29  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
31  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
31  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
33  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
34  Lukas Spisak & Eva Tibenska Słowacja
35  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
35  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
37  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Rosja
37  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Łotwa
39  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
41  Daniel Radu & Anne Weber Niemcy
42  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rosja
43  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
44  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Rosja
45  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Rumunia
45  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
47  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bułgaria
48  Aleksandr Ignatov & Mariya Barabanova Rosja
48  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Rosja

Runda 2 (górne 98)

50  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
51  Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
51  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
53  Nikita Dolyuk & Alla Tsveleva Rosja
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
55  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
55  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Litwa
57  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rosja
57  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
57  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Ukraina
57  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
61  Sander Seppik & Kaari Kink Estonia
62  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Rosja
63  Roberto Guida & Daniela Rossetti Włochy
64  Luca Belometti & Denise Colombo Włochy
65  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja
66  Michal Mladek & Marika Kasalova Czechy
66  Alexander Novac & Andra Galben Rumunia
66  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
69  Marek Bures & Ekaterina Kalish Czechy
69  Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Rosja
69  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Holandia
72  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
73  Davide Manfrin & Eleonora Taddei Włochy
73  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukraina
73  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
76  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litwa
76  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Austria
76  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Rosja
76  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraina
80  Michael Infanti & Giada Cragnolini Włochy
80  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Litwa
80  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rosja
83  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rosja
83  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Litwa
83  Iakov Ponomarenko & Polina Perova Rosja
86  Robert Novac & Bianca Pavel Rumunia
86  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
88  Adam Jendrulek & Iva Riederova Czechy
89  Vit Domorad & Simona Tejcova Czechy
89  Guillaume Foucault & Laura Lozingue Francja
89  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
89  Florin Vlad & Natalia O''Connor Rumunia
93  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Rumunia
93  Dinu Victor Lung & Martina Cellarova Słowacja
93  Dusan Novak & Petra Jurcovicova Słowacja
96  Ivan Kurilo & Anastasiya Bessalova Ukraina
97  Giuseppe Aiutino & Chiara Denicolo Włochy
97  Tine Kranjc & Sasa Ul Słowenia

Runda 1 (górne 154)

99  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Austria
99  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Ukraina
99  Sebastian Wartner & Anna Gruell Austria
102  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukraina
103  Alex Angiolini & Martina Virzi Włochy
103  Csongor Balogh & Anita Szabó Węgry
105  Roman Kvas & Anastasiya Burova Rosja
105  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Włochy
105  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Słowenia
108  Matthias Fencak & Diana Bykova Austria
109  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Niemcy
110  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Rumunia
110  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Austria
112  David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
112  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Chorwacja
114  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Słowacja
115  Manfred Jaritz & Gitti Puster Austria
116  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Ukraina
116  Václav Málek & Catharina Dvorak Austria
118  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
119  Klemens Hofer & Bettina Finek Austria
119  Hem Spilker & Leonie Borneman Holandia
121  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francja
121  Richard Forro & Petra Vitazkova Słowacja
121  Maksim Labovkin & Anna Gonchar Rosja
124  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rosja
124  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rosja
124  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Francja
124  Vaclav Kubat & Zdenka Vojtikova Czechy
128  Alexander Gadenne & Christine Bareis Niemcy
128  Milan Simic & Ena Atarac Austria
130  David Diaz Falcon & Lara Quintela Hiszpania
130  Karl Hallberg & Matilda Johansson Szwecja
130  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Słowenia
130  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Niemcy
134  Roland Harrer & Camilla Mader Austria
134  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Czechy
134  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Czechy
137  Lukas Benda & Marie Dolezelova Czechy
137  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Czechy
137  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Austria
137  Mateo Krcic & Adriana Musanovic Chorwacja
137  Markus Siebinger & Christina Siebinger Austria
137  Herbert Stanonik & Lena Sabisch Austria
143  Roman Kytka & Sarka Hesova Czechy
143  Robin Matejka & Marketa Skorkovska Czechy
143  Dmitriy Mikaya & Olga Kireeva Rosja
143  Massimiliano Mura & Anna-Maria Moskaliova Włochy
143  Henrik Persson & Julia Hallberg Szwecja
143  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Czechy
143  Nick Salzer & Barbara Deyerl Austria
143  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Dania
143  Herbert Schrammel & Katharina Ferstl Austria
143  Péter Szánthó & Szilvia Juhász Węgry
143  Sascha Weber & Verena Tophofen Niemcy
143  Peter Wurm & Claudia Jabornegg Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}