Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin 3 października 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Autumn Star
Rosja - Moscow 3 października 2009

WDC AL World Cup Adult Latin 3 października 2009

Finał

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenska Rosja
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukraina
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Rosja
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Rosja
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Ukraina

Ćwierćfinał

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rosja
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rosja
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rosja
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rosja
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukraina
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Rosja
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rosja
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rosja
21  Denys Samson & Naira Markina Ukraina
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Rosja
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Ukraina
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Rosja
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rosja
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Ukraina
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rosja
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Rosja
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Rosja
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Rosja
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Rosja
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Rosja
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rosja
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Rosja
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Rosja
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Ukraina
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Rosja
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Rosja
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Rosja
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Rosja
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rosja
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Rosja
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Rosja
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rosja
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Rosja
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Rosja

Runda 1 (górne 53)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Rosja
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Rosja
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Rosja
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Rosja
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}