Results from Baltic Cup 2010 - IDSF International Open Standard 24 października 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Cup 2010
Polska - Elblag 22 października 2010

IDSF International Open Standard 24 października 2010

Finał

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
2  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
3  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
5  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
6  Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polska
8  [22] Csaba László & Anna Mikes Węgry
9  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
10  [17] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
11  [14] Denis Krasikov & Ekaterina Kim Rosja
12  [4] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia

Ćwierćfinał

13  [24] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
14  [23] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
15  [22] Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Czechy
16  [18] Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
16  [18] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polska
18  [17] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
19  [14] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
20  [13] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polska
21  [12] Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
22  [9] Robert Pavlik & Simona Brecikova Słowacja
23  [5] German Filimonov & Daria Demenkova Rosja
23  [5] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polska

Runda 2 (górne 48)

25  [28] Daniel Radu & Marta Cieplik Polska
26  [27] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rosja
26  [27] Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polska
28  [26] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
28  [26] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja
30  [24] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Białoruś
30  [24] Dawid Skrzydlowski & Karolina Woch Polska
32  [23] Norbert Sikora & Dominika Wojcik Polska
33  [22] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polska
34  [18] Jordi Fabrega & Maria Pomar Hiszpania
34  [18] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
36  [15] Pawel Czyzewski & Katarzyna Piekarska Polska
37  [13] Tadeusz Rey & Nicole Krawczyk Polska
37  [13] Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polska
39  [12] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polska
39  [12] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Włochy
41  [11] Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polska
42  [9] Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polska
43  [7] Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polska
43  [7] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Dania
45  [6] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polska
46  [3] Arkadiusz Guzierowicz & Katarzyna Dmochowska Polska
46  [3] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polska
48  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja

Runda 1 (górne 91)

49  [23] Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polska
50  [20] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polska
51  [19] Kamil Baran & Natalia Kaleta Polska
51  [19] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Polska
53  [15] Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polska
54  [14] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Polska
55  [13] Piotr Brzozowicz & Ewa Plakwicz Polska
55  [13] Kamil Swiatek & Magdalena Janiak Polska
55  [13] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polska
58  [12] Piotr Giglewicz & Justyna Klekotko Polska
59  [11] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Polska
60  [9] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polska
60  [9] Rolands Malcans & Kristine Lopeta Łotwa
60  [9] Péter Schwartz & Anna Prozlik Węgry
63  [8] Lukasz Sieduszewski & Monika Mazur Polska
63  [8] Bartosz Skrzypek & Magdalena Kwasniak Polska
65  [6] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rosja
65  [6] Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polska
67  [5] Dénes Bödi & Gabriella Zsíros Węgry
67  [5] Filip Budzicki & Karolina Smolinska Polska
67  [5] Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Rumunia
70  [4] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Polska
71  [3] Andrei Irini & Andrea Vlad Rumunia
71  [3] Mircea Rosu & Andreea Eliza Marica Rumunia
73  [2] Kamil Bigaj & Kinga Turska Polska
73  [2] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukraina
73  [2] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polska
73  [2] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Polska
77  [1] Robert Drozd & Dominika Zochowska Polska
77  [1] Vencel Kis & Ildikó Bori Węgry
77  [1] Michal Litewka & Katarzyna Lewandowska Polska
77  [1] Piotr Nowokunski & Patrycja Dudziak Polska
77  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Polska
77  [1] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polska
77  [1] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polska
77  [1] Radoslaw Wiatrowski & Katarzyna Oleszczuk Polska
85  Piotr Aleksandrowicz & Katarzyna Machaj Polska
85  Kamil Dlugosz & Alicja Wolska Polska
85  Pawel Jacewicz & Izabella Gierulska Polska
85  Lukasz Pierwienis & Martyna Nowaczynska Polska
85  Bartosz Samborski & Karolina Mikolajczuk Polska
85  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Polska
85  Grzegorz Strzelinski & Marta Labieniec Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}