Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 23 października 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Cup 2011
Polska - Elblag 21 października 2011

WDSF International Open Latin 23 października 2011

Finał

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rosja
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Hiszpania
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rosja
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Węgry
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Rosja
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugalia

Ćwierćfinał

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Polska
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Polska
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polska
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Polska
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Polska
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polska
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polska
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa

Runda 2 (górne 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Białoruś
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Polska
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rosja
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polska
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Polska
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Polska
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polska
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Słowacja
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polska
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Polska
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rosja
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norwegia
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polska
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Grecja
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polska
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Polska
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litwa
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finlandia
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Austria
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polska

Runda 1 (górne 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polska
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Polska
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Polska
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Polska
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Polska
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Polska
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polska
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Polska
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Polska
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Polska
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polska
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Polska
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Polska
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polska
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Polska
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}