Results from Baltic Grand Prix 2010 - IDSF Youth Open Latin 18 grudnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2010
Łotwa - Riga 17 grudnia 2010

IDSF Youth Open Latin 18 grudnia 2010

Finał

1  Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Estonia
2  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukraina
3  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litwa
4  Mateusz Sobczynski & Kamila Schmidt Polska
5  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dania
6  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rosja
8  [26] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rosja
9  [20] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rosja
9  [20] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Mołdawia
11  [11] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
12  [8] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rosja

Ćwierćfinał

13  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa
14  [23] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Łotwa
15  [22] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
15  [22] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
17  [21] Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Łotwa
17  [21] Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rosja
17  [21] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rosja
20  [19] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
21  [18] Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rosja
22  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Włochy
23  [14] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litwa
24  [11] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś

Runda 2 (górne 47)

25  [26] Alex Gerlein & Alexandra Elert Niemcy
25  [26] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
25  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Litwa
28  [25] Robert Veskus & Kristiina Prants Estonia
29  [24] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Białoruś
31  [23] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litwa
31  [23] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
31  [23] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
34  [21] Armand Fazullin & Marit Mets Estonia
35  [20] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
36  [18] Artur Balandin & Anna Salita Niemcy
37  [17] Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rosja
38  [16] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
39  [15] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraina
40  [14] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Estonia
41  [13] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
42  [12] Aleksei Sharamed & Aleksandra Smetannikova Białoruś
43  [11] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
43  [11] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
45  [10] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rosja
46  [9] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Litwa
46  [9] Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Estonia
48  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Białoruś

Runda 1 (górne 72)

49  Deniss Artemjevs & Julija Guseva Łotwa
49  Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rosja
51  Ralfs Jugans & Diana Romancane Łotwa
51  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonia
53  Yahor Savostau & Darya Polischuk Białoruś
54  Paulius Jonikas & Indre Kontrimaite Litwa
54  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
56  Arturs Caune & Megija Grundberga Łotwa
56  Edgars Seleznevs & Inna Klasa Łotwa
58  Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Łotwa
58  Jesper Rauhala & Mila Nikanto Finlandia
60  Artis Janmeijs & Vineta Ziverte Łotwa
60  Marius Mince & Monika Katkauskaite Litwa
62  Martins Kagainis & Eliza Lucava Łotwa
63  Antton Schukov & Alina Susi Finlandia
64  Aleksejs Saburovs & Laima Caunite Łotwa
65  Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litwa
65  Justas Mejeris & Giedre Lescinskaite Litwa
67  Emils Viksnins & Alina Rekena Łotwa
68  Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Litwa
69  Tomas Siaulytis & Jolanta Lauraityte Litwa
70  Rannar Edovald & Pilleriin Valdur Estonia
70  Kipras Paulauskas & Greta Prialgauskaite Litwa
72  Sten Tarsalainen & Mari Liis Mets Estonia
73  Deividas Pucita & Raminta Baguckyte Litwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}