Results from Baltic Grand Prix 2010 - Junior I Latin 18 grudnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2010
Łotwa - Riga 17 grudnia 2010

Junior I Latin 18 grudnia 2010

Finał

1  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rosja
2  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rosja
3  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rosja
4  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rosja
5  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rosja
6  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [5] Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rosja
7  [5] Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cypr
9  [2] Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonia
10  [3] Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Rosja
10  [3] Kaspar Kolk & Natalja Perepjolkina Estonia
12  [1] Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Mołdawia
13  [3] Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rosja

Ćwierćfinał

14  [7] Andrei Filonenco & Henrieta Buga Mołdawia
15  [4] Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Łotwa
16  [1] Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Rosja
17  [2] Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litwa
18  [2] Egor Boldysh & Veronika Gushca Białoruś
19  [2] Janis Beikmanis & Annija Pivina Łotwa
20  [3] Nikita Lipen & Diana Korshikova Białoruś
21  [1] Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Rosja
22  [2] Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Litwa
23  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Litwa
24  Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Estonia

Runda 2 (górne 48)

25  [3] Mikhail Nikitin & Diana Markova Rosja
25  [3] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Łotwa
27  [5] Leonardo Lini & Mia Gabusi Włochy
27  [3] Artur Viitmann & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Estonia
29  [2] Simonas Holcman & Erika Abramova Litwa
30  [6] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonia
30  [3] Andris Klievens & Santa Sauere Łotwa
30  [3] Kirill Kotchenko & Anastasiya Tochmina Rosja
30  [3] Vytautas Seputis & Gabriele Vaiciulyte Litwa
34  [3] Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litwa
35  [2] Aleksandrs Korolko & Gunta-Anda Zabrauska Łotwa
36  [1] Rui Hamada & Miyaka Yoneta Japonia
36  [1] Daniil Lebedev & Monika Mina Estonia
38  [2] Einoras Degutis & Egle Griksaite Litwa
38  [2] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonia
40  [1] Armands Kokorevics & Reicela Heinrihsone Łotwa
41  [1] Timirlans Abidovs & Estere Stirane Łotwa
42  [2] Toni Kauppinen & Ella Huusko Finlandia
42  [1] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Łotwa
44  [3] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Estonia
44  Ruslan Denisov & Maria Belova Uzbekistan
44  Juuso Kivijakola & Mira Pitkanen Finlandia
44  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Uzbekistan
48  [2] Rytis Zalinkevicius & Vaida Abraskeviciute Litwa

Runda 1 (górne 57)

49  [8] Pietari Aikio & Johanna Heikkila Finlandia
49  [4] Erik Luts & Liina Piilman Estonia
51  [5] Edijs Endijs Abols & Jana Dubovska Łotwa
52  [7] Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonia
53  [3] Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonia
54  [3] Margo Valk & Kelli Pärkson Estonia
55  [3] Karlis Usins & Elza Pavulina Łotwa
56  [1] Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonia
57  [1] Mart Saar & Liisa Sarv Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}