Results from Baltic Grand Prix 2010 - Juniors II Standard 18 grudnia 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2010
Łotwa - Riga 17 grudnia 2010

Juniors II Standard 18 grudnia 2010

Finał

1  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Łotwa
2  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Łotwa
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
4  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
5  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia
6  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [22] Leonid Tishkin & Ekaterina Sharanova Rosja
8  [21] Andrea Carubelli & Martina Di Dedda Włochy
9  [19] Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litwa
9  [19] Anton Lam-Viri & Ulyana Maksimkina Rosja
9  [19] Daniel Le & Sandra Jablonska Polska
9  [19] Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Łotwa
13  [17] Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rosja
14  [9] Ranno Aigro & Greta Korju Estonia

Ćwierćfinał

15  [19] Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Łotwa
16  [18] Kaspar Mätas & Alina Tamuljonok Estonia
17  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
17  [17] Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rosja
17  [17] Ignat Zaripov & Valeriya Belozerova Rosja
20  [16] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
21  [15] Madis Abel & Lauren Juhanson Estonia
22  [13] Oskars Karklins & Zaklina Sola Łotwa
22  [13] Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonia
24  [11] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja

Runda 2 (górne 49)

25  [22] Egor Gorbatenko & Darya Semenova Rosja
26  [21] Emil Hallberg & Miira-liisa Vehviläinen Finlandia
26  [21] Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonia
26  [21] Valerio Postini & Ilaria Lauria Włochy
29  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rosja
29  [19] Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
29  [19] Viesturs Varavs & Anna Priedina Łotwa
32  [18] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Rosja
32  [18] Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonia
34  [15] Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
35  [14] Karl Kristian Alasi & Kadri-hebo Kukumägi Estonia
36  [13] Linards Abelite & Paula Lauma Jakobija Łotwa
36  [13] Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Rosja
38  [11] Vladislavs Sokolovs & Marta Lobasova Łotwa
39  [9] Davids Geikins & Marta Liga Rika Łotwa
39  [9] Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litwa
39  [9] Michael Roedelbronn & Patrisia Belousova Niemcy
42  [8] Artem Valiev & Polina Victorova Rosja
43  [7] Dmitrijs Zujevs & Anna Vasiljeva Łotwa
44  [5] Kirill Kostev & Aleksandra Tuzikova Estonia
44  [5] Vadims Labunskis & Anastasija Kostisina Łotwa
46  [4] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rosja
46  [4] Sander Soritsa & Meeri-kris Lust Estonia
48  [1] Martin Jantson & Kaari Kink Estonia
48  [1] Yota Sato & Risa Nakamura Japonia

Runda 1 (górne 72)

50  Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Rosja
50  Sten Petrov & Viktoria Novikova Estonia
50  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Estonia
53  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Białoruś
54  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonia
55  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litwa
55  Jussi Pakonen & Anniia Koivuniemi Finlandia
57  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Estonia
58  Aleksandrs Kozlovskis & Eliza Madara Treija Łotwa
59  Arturs Vuskans & Ksenija Lucko Łotwa
60  Joosep Moor & Sarah Lainemäe Estonia
60  Renat Shafikov & Viktoriya Vasilishina Uzbekistan
62  Andrejs Manuilovs & Liana Martinsone Łotwa
62  Pavel Snegir & Arina Kharitonenko Białoruś
64  Aivaras Kadys & Greta Ceseviciute Litwa
64  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Białoruś
66  Arsenijs Jevstafjevs & Annika Valma Łotwa
66  Aleksandrs Ohtins & Marina Zakacura Łotwa
68  Mykolas Krisciunas & Greta Peciuraite Litwa
69  Nikita Korcagins & Diana Ragimiva Łotwa
70  Andre Salumägi & Kadi Tralla Estonia
71  Sami Keinanen & Kristina Gurkalova Finlandia
72  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbejdżan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}